Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem megy a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy a barátom a haverokkal 3 többnapos nyaralásra. Szerintem ez sok egy komoly kapcsolatban (másfél éve együtt), nekem rosszul esik. Tudom, hogy szeret, de akkor mégis miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szerintem sem kell mindig egymás nyakán lógni, de ez meg már a ló túloldala. Igaz, hogy velem is megy nyaralni, de nélkülem többet lesz. Ráadásul bulizós is vagyok, sosem rontottam el szerintem a kedvét. Meg hát nélkülem sokszor megy bulizni, abba már bele is törődtem. De ez a három kannyaralás sok. Mit gondoltok?

21N


2011. júl. 3. 18:16
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
66%

Már bocsánat 29. De te egy hülye p*csa vagy. Mégis mi a f*sz az hogy egy héten egyszer pár nap. Másfél év után tényleg nem mehet sehova senki magában? Az a legnagyobb taplóság ha ilyeneket csinálsz. Ha meg g*ciségnek tartod amit mi csinálunk és eljátszod ugyan azt akkor te is pont ugyan olyan vagy mint mi pasik. A féltékennyé tevés (16. írta) meg a kamu jólérzem magam viselkedés az ami szerintem tényleg undorító.


24/F

2021. júl. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Na tényleg ez a legjobb kommen:

- Menj, csináld ugyanazt, amit SZERINTED ő csinál...

Tökéééletes.

Gratula!

2022. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!