Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nélkülem megy a barátom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nélkülem megy a barátom a haverokkal 3 többnapos nyaralásra. Szerintem ez sok egy komoly kapcsolatban (másfél éve együtt), nekem rosszul esik. Tudom, hogy szeret, de akkor mégis miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Szerintem sem kell mindig egymás nyakán lógni, de ez meg már a ló túloldala. Igaz, hogy velem is megy nyaralni, de nélkülem többet lesz. Ráadásul bulizós is vagyok, sosem rontottam el szerintem a kedvét. Meg hát nélkülem sokszor megy bulizni, abba már bele is törődtem. De ez a három kannyaralás sok. Mit gondoltok?

21N


2011. júl. 3. 18:16
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
23%
Miért kéne egyáltalán külön a haverjaiddal nyaralásra menni?
2011. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
45%

Talán mert teljesen más élmény mint egy barátnővel 1 héten ekresztül csak a naplementét bámulni, kéz a kézben sétálni és mosolyogni mint valami befüvezett hippi?


Kell egy kis kikapcsolódás, hülyülés meg "ereszd el a hajam".

2011. júl. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk én ha elmegyek a párommal nyaralni, akkor nem csak az általad felsorolt dolgokat csinálom. Tudunk együtt úgy hülyülni meg kikapcsolódni, mintha barátokkal lennénk.
2011. júl. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Oké, kell a haveros állatkodás, de HÁROMSZOR?! Különben is, aki a "befüvezett hippi"-szöveget írta, annak üzenem, hogy nem csak úgy viselkedünk, tényleg befüvezünk. ;) Ezzel csak azt akartam mondani, hogy laza csaj vagyok, nem nyálcsorgatásra vágyom én sem, de látom, hogy más párok körülöttünk együtt mennek bulizni is, meg mindenhová szinte, és én is ezt szeretném...
2011. júl. 3. 18:43
 15/32 A kérdező kommentje:
18:40-essel egyetértek!
2011. júl. 3. 18:45
 16/32 anonim ***** válasza:
69%

"Tudunk együtt úgy hülyülni meg kikapcsolódni, mintha barátokkal lennénk."


az lehet, de az egyáltalán nem ugyanaz. szerintem kell a pasiknak, hogy néha kiéljék az ilyen durvulós-hülyülős dolgaikat. én pl tuti nem fogok vele együtt hányni meg hasonlók. lehet, hogy barátok vagyunk, de én ugyanakkor nő is vagyok. persze, megértem, hogy ezt a 3-at soknak tartod, és lehet, hogy ha nekem mondaná ugyanezt a barátom, akkor én is úgy lennék, hogy húha, ez azért már kicsit sok, de szerintem nem tenném szóvá. mondanám neki, hogy hiányozni fog, de érezze nagyon jól magát és rúgjon be rendesen! aztán szerveznék magamnak valami jó programot, lehetőleg ilyen csajosakat, feltehetőleg nyaralást a barátnőimmel. egyrészt tuti kicsit féltékeny lenne, és az jó, másrészt meg legalább lefoglalnám magam. aztán ha visszajön, mivel rég nem láttuk egymást, ezért valami szexivel várnám az ágyban. :)

2011. júl. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem 1-2 alkalom belefér, olyankor én is elmennék az én haverjaimmal valahova, ahogy ő is. Ez így lenne normális szerintem.

22/L

2011. júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
30%
Nincsenek ilyen nyaralások csajozás nélkül! Hát még ha isznak is. Aztán jönnek ide a fiúk, hogy 'megcsalták a barátnőjüket a nyaralás alatt, pedig ők nem akarták;ők szeretik a barátnőjüket'. Igenis sok férfi nem tud uralkodni magán, ha iszik. Ezért jó ha agglegénykorban bulizzák ki magukat.
2011. júl. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
52%
19.07 - te fiú vagy vagy lány?
2011. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
77%
Lány vagyok, miért?
2011. júl. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!