Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan hogy büdös volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy büdös volt a barátnőd, vagy a párod szája? Ha igen ezt hogy közölted vele ha már nagyon kellemetlen volt vele úgy csókolózni?

Figyelt kérdés

Ezt hogy illik megmondani ha ilyen helyzet áll elő?:)

Nyomjak egy rágót a szájába vagy mi?:)Amúgy tényleg komolyan kérdem!


2011. júl. 5. 15:20
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

A válasz írója 91%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:31


Az előző válaszolónak!1 éve vagyunk együtt!


Fogat mos rendesen azzal nincs baj.Napi 2-szer 3-szor!

Nekem akkor sincs pofán ezt így megmondani!

Rágót meg nem mindig nyomkodhatok a szájába mert az is feltűnő lenne,valahogy úgy kellene a tudtára adnom hogy ne bántsam meg vele,de azt hogy?azt még nem tudom?

2011. júl. 5. 15:38
 12/39 A kérdező kommentje:
Én értelek titeket!De ha egy nő mondja a férfinak az más valahogy....mintha egy férfi mondja egy nőnek!
2011. júl. 5. 15:42
 13/39 anonim ***** válasza:
Figyi akkor vegyél szájvizet.. és mondd meg neki próbálja ki ha ilyen bátortalan vagy... Jobb lenne ha őszintén megmondanád neki.. Mindenki emberből van.. ugye bár egy párkapcsolat azért van hogy mindent megbeszéljünk, társak legyünk mindenbe...18L
2011. júl. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
Akkor etesd olyan cuccal,ami jótékonyan hat a pocijára,ha már nem vagy képes vele kommunikálni..22/F
2011. júl. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megfogom mondani!De nem tudom hogyan tegyem meg mindezt!
2011. júl. 5. 15:46
 16/39 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudok mást mondani, mint hogy tűrjed a szájszagot, ha ilyen butuska vagy, hogy nem mered neki megmondani. Nyilván kellemetlen közölni vele, de az ő érdeke is, mert ha nem a higiéniával van gond, akkor valami egészségügyi problémája van, és elsősorban neki jó, ha kiderül, hogy mi az, és megfelelő kezelést, gyógyszert kap rá.
2011. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle:Nem fáj a hasad?Picit kellemetlen a leheleted..
2011. júl. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Ja,és aggódva kérdezd meg,úgy kevesebb az esély a sértődésre..
2011. júl. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
Mondom hogy meg mondod!:)De hogyan mondjam meg neki hogy ne legyen neki sem és nekem se ciki??Az itt a kérdés...
2011. júl. 5. 15:48
 20/39 A kérdező kommentje:
A kérdés alá írtam hogyan illik ezt megmondani??Igazából az a kérdésem hogy ezt hogyan közöljem vele?
2011. júl. 5. 15:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!