Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha csókra kerül a sor, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csókra kerül a sor, mit tegyek, h a lehelletem ne legyen kellemetlen szagú? Rágó? És ti rágóval a szátokban szoktatok csókolózni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:
csak a kezdők paráznak ilyesmin. fölösleges. moss fogat a randi előtt, a szád természetes íze nem kellemetlen, én sokkal jobban szeretem azt érezni mint a mentolos rágóízt.
2010. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Használj antiszeptikus szájvizet. Ez sokáig fenntartja a friss leheletet, de egyébként csókolózás előtt észrevétlenül is kiköpheted a rágót :) Dohányzol? Mert ha nem, akkor napi 2-3 fogmosás szájvízhasználattal szerintem megfelelő. Persze evés után nyilván érdemes rágót használni ha nem tudsz fogat mosni (mondjuk együtt kajáltok).
2010. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszii
2010. febr. 24. 20:27
 4/5 anonim ***** válasza:

jaja, egy fogmosás bőven megteszi, vagy ha azon parázol hogy randi közben kajálsz valamit, akkor azt nyilván nem egyedül teszed, (mozi, meki mittudomén) szóval ha azon paráol hogy fűszeres nachos ízű a szád, nyilván az övé, is ezért nemvalszínű hogy fel fog tűnni neki.

amúgy a rágót az túlzás hogy észrevétlenül ki tudod köpni, amíg csókolóztok addig rejtsd a nyelved alá, és vedd ki, amint legközelebb levegőhöz jutsz, vagye esetleg add át neki..:D ez rajtatok függ..:D

2010. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyél előtte francia hagymakrém-levest. Az elveszi a szájszagot.
2010. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!