Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Régi ismeretség, jeleni probléma!?

Figyelt kérdés
Lassan 14 éve ismerem a legjobb lány barétomat. Soha nem volt köztünk semmi. Nem is akartuk, hogy legyen mert szakítás esetén oda az egész... Egy héten kétszer találkozok vele és más barátokkal, és mesélgetünk. Korosztályunk 17-18. Búcsúzáskor mindik adunk egymásnak egy puszit arcra. Két hónapja ,,Brigi,, akit már 14 éve ismerek egyre közeledett a számhoz. Nem is volt akadály eggyikünknek sem. Én engedtem. Neki mindig barátja van és kapcsolatai, de azért ragaszkodik hozzám. Egy héten belöl kétszer kaptam puszit a számra és ez nem akármilyen puszi volt, tartalmazott valami különlegeset és nemcsak én éreztem. A gond az, hogy már három napja vele álmodok, és kapcsolatba vagyunk ( az álomba) és mégtöbb. Na, ez mit jelent? Befog teljesüéni?
2011. júl. 5. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Az álom nem feltétlenül jelenti azt. Hanem, ha valamin sokat gondolkozol, akkor arról álmodsz. Például én máig vizsgákkal álmodok, pedig már rég vége a vizsgaidőszaknak. :)

Vigyázz a barátjával!

2011. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Janee_ka ***** válasza:

Hát ha elég sok kapcsolata van/volt nem kezdenék ki vele mert veled is elbánik mint a többiekkel.

De ha szakít vele a barátja akk az álom tuti beteljesül. :)

2011. júl. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!