Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeret-e az exem vagy sem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret-e az exem vagy sem? Mit gondolsz?

Figyelt kérdés
volt 2 éve egy kapcsolatom, egy szűk hónap volt de nagyon megszerettem az akkori párom. szakított velem, de én ennek tudatában sokáig aludni sem bírtam. a legrosszabb az, h folyamatosan keres, és még ha el is akarnám felejteni nem lenne szívem neki azt mondani, h hagyjon békén. viszont ha logikusan gondolkodunk akkor arra jutunk, hogy ha valaki valakit nem szeret akkor nem vagyunk rá kíváncsiak. szóval megszerethetett időközben, csak nem meri elmondani?
2011. júl. 5. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet. Az is lehet hogy nem azért szakított veled mert nem szeretett hanem valami teljesen más oka volt. Szerintem beszélj vele erről nyíltan és ha nem akar tőled semmit akkor az utcán kerüld el,tiltsd minden honnan mert ezzel kínoz téged.
2011. júl. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de most én terrorizálom :) visszaadom neki a két év keserűségét
2011. júl. 5. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyetlen percben?
2011. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy szeret a fentiekből. Pláne ha még vissza is adod neki a keserűséget, nem jó, hagyd, állandóan csak bosszút állnátok egymáson, ez a bosszúállás amúgy is szánalmas, senkinek nem lesz tőle jobb.
2011. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!