Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha a barátotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a barátotok ezt mondaná?

Figyelt kérdés

Nagyon szép vagy.

Mondom erre, de aranyos vagy. :) De nem vagyok gyönyörű(persze ezt csak szerénységből, mert hát azért..tényleg elég szép vagyok)

Erre ő: ha gyönyörű lennél, nem is szeretnélek annyira. De nekem nem kell szebb lány. Láttam már szebb lányt is, de szerintem nagyon szép vagy.

Ez mi? :O


2011. júl. 6. 09:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem kell neki szebb lány.--> Úgy gondolja, hogy bár nem te vagy a legszebb a világon, mert vannak szebbek szerinte, téged szeret, úgy ahogy vagy. Örülj neki. :)


És különben meg minek komplikálni?

Azt mondod neki, hogy "nem vagy gyönyörű", de közben úgy gondolod, hogy nagyon is, tehát most akkor EZ mi? :) Elég lett volna annyit mondani, a "szép vagy" után, hogy "köszönöm, aranyos vagy". :) Nőőők. :D


23L

2011. júl. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

És ha 10.000 ember azt mondja, hogy Te vagy a világmindenség császárnője, elhiszed? Vagy ha több millió ember mondja azt, hogy embert ölni nem bűn, elhiszed? Vagy ha egy milliárd ember éljenzi egy (szerinted) ártatlan ember meggyilkolását, akkor szerinted csak bűnös?

Nem. Persze, hogy azt mondják, gyönyörű vagy. Miért? Mert rá akarnak harapni a melledre... A nyelvedet akarják érezni makkjukkal, rózsaszín puncid nedvességét érezni, és belédtölteni a jó kis génjeiket.

Szóval... Örülj az őszinteségnek, Kisjányom.

2011. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!