Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kedves hölgyek! Számotokra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves hölgyek! Számotokra milyen egy különleges pasi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 21:45
1 2 3
 21/23 oOEverOo ***** válasza:

Hát pl neke az az ideálom, hogy: Hosszú sötétbarna haj, barna szem, szeresse a rockot, a fekete színt, legyen magas, tudjon gitározni, kb 18-19 éves legyen, legyen sportos alakja.

Nagyon sokáig ez volt az ideáom, de rájöttem, hogyha valakinek megfog valamilyen belső tulajdonsága akkor nem számit a külső.

Pl.: a srác most teccik, rövid fekete haj, kék szem, kb 8-10 cm-mel magasabb nálam (165cm vagyok), gitározni tud valamennyire, nem kifejezetten rocker, és nem pont a kedvenc színe a fekete, 23 éves, és van egy kicsi pocakja.

Azért szerintem van külömbség a kettő között. :D

2011. júl. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Ha minden igaz lenne, amit itt írnak, a lányok fele rólam álmodna. Ehhez képest senkinek nem kellek a külsőm miatt. No comment!
2011. júl. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Rólad is álmodik valaki, hidd el!
2011. júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!