Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak? A szex sem megy,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? A szex sem megy, és a kapcsolat többi része sem.

Figyelt kérdés
Barátommal 2 éve távkapcsolatban élünk, és most derült ki, hogy a tavalyi szakítás(amit a barátom kezdeményezett, mondván, hogy már nem szerelmes belém) egy lány miatt volt, aki tiszta véletlenül az egyik legjobb barátnőm volt(addig nem látta a barátomat, és nem is tudta, hogy ki az, így mikor megtudta, hogy az én barátomra startolt rá, meghátrált, és akkor jött hozzám a párom azzal a szöveggel, hogy nem gondolta komolyan a szakítást és ilyenek). A tavaly júniusban én szakítottam, mert nem éreztem jól magam a kapcsolatban, és a szakítás utan 5 nappal, az párom már más lánnyal egyezgette a találkát és a szexet. Ezekután érdemes vele maradjak? Jelzem, most is úgy viselkedik, mintha csak arra kellenék neki, hogy mikor hazajön, "ürítsen"...Vélemény?
2011. júl. 7. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen még gondolkozni kell? :( Én már rég elhagytam volna a helyedben!
2011. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szakíts, neked nem jó ez...
2011. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes vele maradnod
2011. júl. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanigy jártam én is de én nem fogadtam vissza mikor jött könyörögni. Ha nem szeret miért akart visszajönni? Olyan nincs, hogy nem gondolta komolyan? Ezzel Téged megbántott. Egy kapcsolat nem átjáróház! Ha adsz neki még egy esélyt csak a lábtörlője leszel sosem fog komolyan venni és még félre is kacsintgat. Kell ez neked? Egyértelmü hogy csak szórakozik Veled. Ha valóban szeretne és kellenél neki nem ismerkedne másokkal még a szex kedvéért sem!
2011. júl. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ezen gondolkozni?? Csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát..
2011. júl. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat...én szeretem, de ck szarul vagyok emiatt a kapcsolat miatt...sosem fogom tudni, hogy valóban engem kívánnak-e, vagy ck beérik velem....
2011. júl. 7. 10:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak a vastagbetűs kérdésedet olvastam el...



Szakítsál.

2011. júl. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp hagyd el!!!!!!!!!!!!! Egy percet sem gondolkodnék a helyedben. Ne viccelj már,nem vagy te senki rongya....Ennél többet érsz és valaki vár rád aki megbecsül és boldog leszel.Ne vedd el magadtól az időt,menj és nyiss másfelé.38/L
2011. júl. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
kevesebb lesz a gondod, ha elhagyod. eddig miért jöttetek többször össze. látszik, hogy reménytelenek vagytok
2011. júl. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez a kérdés, hanem az, hogy ilyen viselkedés után épen hagyd-e a csontjait.
2011. júl. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!