Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan aki örök életére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki örök életére egyedül akarna maradni? Nem kell neki se férfi/nő csak a magány?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért választ valaki ilyen utat?


nem volt még barátom, de már annyira nagy az önutálatom hogy úgy érzem senki se tudna megszeretni meg majd úgy is lecserél egy másik jobbra. Nem érzem úgy hogy tudnak szeretni. Így már annyira kiábrándultam mindenből hogy már nem kívánom annyira a fiúkat és úgy érzem szerelmes sem tudnék lenni soha egyszerűen nem érdeklődöm senki iránt már.


KI lehet ebből az állapotból jönni vagy nekem tényleg az a sorsom hogy egyedül legyek? Ha így lenne az sem lenne baj elfogadom. =)


Esetleg volt már más is ilyen helyzetben? Ő mit tett?

Hallgatott a szívére? Hogy talált rá a partnerére?


-L-


2011. júl. 7. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen,pl én,de ennek megvannak a nyomós okai(k)
2011. júl. 8. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Én majdnem ugyanilyen vagyok mint te csak fiúban... Bár én nem magamat utálom, nem utálok senkit, egyszerűen mások rossz élményei, tapasztalatai miatt a lányokkal kapcsolatban, már énsem tudom tisztelni a lányokat, és énis már arra készülök, hogy nem is volt barátnőm, meg nem is lesz, de nem zavar a gondolat, sőt, valahol még jó érzés is, nemtudom miért... és nem is akarok ebből az állapotból kikerülni... van hogy komolyabban tetszik egy lány, de eszembe sem jutna nyitni felé, inkább próbálom elfelejteni...
2011. júl. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ja és utolsó vagyok, nem vagyok kocka, sok barátom van, velük eljárkálok mindenfele, tehát nem vagyok egy olyan typus aki egész nap a szobájában ül és kockul.
2011. júl. 8. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

"egyszerűen mások rossz élményei, tapasztalatai miatt a lányokkal kapcsolatban, már énsem tudom tisztelni a lányokat, és énis már arra készülök, hogy nem is volt barátnőm, meg nem is lesz, de nem zavar a gondolat, sőt, valahol még jó érzés is, nemtudom miért.."


Én azokat a férfiakat tisztelem akik meg is érdemlik. Nem az összeset, és nem is emiatt nem akarok összejönni most senkivel.

a tisztelet és a nem érdeklődés között sok különbség van.

mások tapasztalatai talán én is emiatt egy kicsit de nem pont emiatt.

egyszerűen már nincsenek érzéseim. ha valaki tetszik azt gondolom, hogy mind1 majd úgy is összejön egy jobbal én nem kellek neki. semmi érdekes nincs bennem.

kb így.

2011. júl. 8. 13:09
 15/15 A kérdező kommentje:

és a többieknek igazuk van hogy nekem kéne másképp gondolkodnom ez így igaz de nincs mire másképp gondolkodnom. persze nem sajnáltatni akarom magam csak leírom hogy hogy érzem ezeket és hogy miért gondolom ezt.

1x lehetett volna lehetőség egy kapcsolatra aztán kiderült hogy a fiú hazudott meg nem is akarta és onnantól kezdve kezdtem el így gondolkodni.

2011. júl. 8. 13:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!