Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A tesóm barátnője egy hárpia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tesóm barátnője egy hárpia és kiidegel. Milyen tippetek lenne a hatástalanítására? Többi lent.

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy pl valamit rakni a samponjába, ami tönkre teszi a haját, vagy a arckrémébe, de nincs semmi olyan ötletem, amit ne venne észre. HELP PLASE!!!

Egy hárpia, utálja az egész család és 1 éve már nálunk lakik..


2011. júl. 8. 19:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
60%
A hajszárítóba rakj lisztet. 100% be fog válni, és amikor szárítja a haját, akkor jön a meglepetés. :P
2011. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy hárpia? Milyen? Hogy viselkedik?


Amúgy ezzel csak az a szívás, hogy ha egyből rád gondol, akkor lehet visszakapnád ezt a kedvességet.:S


De attól még hajrá, a fogkefés történet jónak tűnik. Majd vedd elő az "én ártatlan vagyok és nem tudom miről van szó" arckifejezést, hátha bejön.:)

2011. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
ááá akk senki nem gyanakodna rá xd
2011. júl. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
igen, olyan kell amiből nem gyanakszik, de közbe egyre jobban kikészül. véletlen elszakadt az egyik felsője vmeik nap :D a mosógép tette :D
2011. júl. 8. 19:35
 15/22 anonim ***** válasza:
Vagy csinálj róla képet amikor alszik, remélhetően melltartó nélkül, rakasd fel napiszarra vagy akárhova, az nagyon nagy szívás lenne. Vagy csinálj róla valami gáz képet XD
2011. júl. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
szúrd ki a kotonokat 1 tűvel
2011. júl. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ááh nem szúrom ki a kotont, mert ittragadna :D
2011. júl. 8. 19:39
 18/22 anonim ***** válasza:
Na ha kiszúrná az nagy szívás lenne. Ha cigizik, akkor az összes szál cigit tűvel szurkáld ki. Ugyanez jó ötlet az óvszerrel is, csak utána ha teherbe esik, akkor nagy gondok lesznek, és az csak a családi pénztárból fog kiesni ami a gyerekneveléshez kell.
2011. júl. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
igen... :S
2011. júl. 8. 19:41
 20/22 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, van MSN-ed? Ott mondok pár jó tanácsot, kitalálunk valamit amivel megszivathatjuk. :D MSN-t priviben írj légyszi :D
2011. júl. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!