Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajozási probléma. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Csajozás terén nem vagyok tapasztalt (egy rendes bnőm sem volt még-.-) de ez nagyjából azért van, mert nem merem leszólítani a lányokat, mert attól félek, hogy az előző pasija sokkal jobb volt több szemponból is mint amilyen én lennék és ezért ejtenének. Tippeket, tanácsokat várok. Előre is köszi!
2011. júl. 9. 23:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ,hány éves vagy?
2011. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
őőő.én erre csak annyit mondanék, hogy ha az előző pasija jobb lett volna, nem szakított volna vele. szóval nem volt annyira tökéletes a csávó.
2011. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

1. Tanács: Ne legyél ronda!

A lányokat a belső csak ezután érdekli! Tapasztalatból mondja egy olyan fiú, aki ronda!

2011. júl. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket le kell küzdened magadban. Ha nemet mond azt fogd fel úgy hogy az ő baja hogy kihagyott egy olyan lehetőséget mint te. Fontos a kedvesség és az udvariasság, de legyen saját véleményed. A csajok szeretik ha nem vagy papucs, persze bunkónak sem kell lenni, de ne adj egyértelmű választ. Pl "jól áll ez a ruha?" "nem rossz"

Kell mindenből egy kicsit flegmaság udvariasság kedvesség rámenősség.

Ne próbálj értelmetlen beszédtémát keresni, improvizálj menj oda és kezdj el beszélgetni vele, kb ugyanolyan zavarban lesz mint te.

Tartsd folyamatosan a szemkontaktust. Lassan közelíts hozzá, pl csak úgy súgj oda neki valamit, ha nem húzza el a fejét akkor nem zavarja ha közeledsz hozzá. Fogd meg a kezét, aztán viszont mikor már nagyon úgy néz ki hogy beadta a derekát, hagyd ott. Soha ne te akarj tovább beszélgetni, mert egyszer kifogysz a szövegből úgy is. Még a csúcson hagyd abba, ha ezek után is érdekled meg fog állítani és mindent meg fog tenni hogy felvegye veled a kapcsolatot.

Persze ezek csak az úgymond sablon szövegek, de ha jól csinálod hatásos.

2011. júl. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 valaki a tömegből ***** válasza:
Előző válaszolóval egyetértek, énis tapasztalatból tudom hogy ocsmánynak lenni bazinagy hátrány a lányoknál, több osztálytársam is igazolta ezt a megalapozott állítást. Az hogy a lányok a külsőt nem nézik inkább a benső érdekli őket baromság. Ha már átlagosan nézel ki jó eséjeid vannak, ja és ha nem mered őket leszólítani akkor próbálkozz valaki olyanál akit már egy kicsit ismersz vagy az ismerőseid ismerőse, talán úgy könnyebb megtalálni a témát és a közös hangot.
2011. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Sőt, az én tapasztalataim szerint CSAK a külső számít a lányoknak, a belső egyáltalán nem. Szal ha jól nézel ki, biztos lesz nőd, ha ronda vagy, biztos h nem lesz.
2011. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Egy lány azt szereti ha a fiú bátor,szóval ha tényleg teccik,állj elé és mondd a szemébe:......,és itt tudod mit kell mondani :D 13/L
2011. júl. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szerintem a korosztály mind1, de ha nagyon érdekel a 20 mínuszos kategóriába vagyok
2011. júl. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!