Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés

A barátom olasz, és a kapcsolatunk elején megcsalt, csupán 3 hónapon át. Én is megcsaltam, de én nem gondoltam ilyen komolyan mint ő, h 3 hónapot vagyok egy másikkal is, az csak egyszeri dolog volt, amúgy nem tud róla, de nem is akarom adni alá a lovat azzal, hogy elmondom neki.

Amikor megtudtam hogy megcsalt, és tagadhatatlan bizonyítékom volt rá, ő még akkor is tagadta,és azóta akárhányszor kérdeztem, mindig mást mondott az egész kapcsolatáról a másikkal.

Jelenlétemben is ugyanúgy megbámul minden lányt és flörtölget velük, hiába adom tudtára hogy engem ez zavar és ha így folytatja nem sokáig leszünk együtt. Néhány napig szemelőtt tartja ezt, de utána újra folytatja...

Eddig még jogos, h féltékeny vagyok, de csak ha meglátok vmi lánytól kapott üzenetet nála, akkor is már elborul az agyam és nem bírok lehiggadni. Konkrétan elsötétül minden és ordítok vele mint egy sakál....el vagyok keseredve, nem tudok mit tenni, nem is tudom mit kellene...sokszor a fejéhez vágom h nekem ez így nem megy, elhiszem h örülne (mint én is) ha 90D-s melleim lennének, de nem ez van, akkor ő mondja h nem zavarja h ekkora a mellem amekkora, csak engem szeret soha nem fog megcsalni stb...

És emellett úgy érzem, h engem el akar kötelezni azzal, h megkéri a kezemet meg gyereket is akar (én meg nem), de magát meg nem kötelezné el, u.úgy flörtölgetne tovább...

SEGÍTSETEK, MIT TEGYEK? NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!


2011. aug. 9. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudod az olasz pasik, amíg meg nem szerzik a lányt, a csillagot is az égről, aztán vissza minden a régi kerékvágásba. A legálszentebb pasik, az a nagy vallásosság, aztán a többség a felesége ágyából megy k.rvázni, náluk szinte olyan rutin, mintha zuhanyoznának.
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazad van.....sajnos tényleg ilyenek... :S talán dobnom kéne? nem tudom...
2011. aug. 9. 18:10
 3/8 anonim ***** válasza:

Nehéz valakiben megbízni, ha már egyszer becsapott. Leírásod szerint nem is nagyon igyekszik, hogy visszaszerezze a bizalmadat (flörtölgetések, szemlegeltetések). Ha nem sikerül ezen a helyzeten változtatni, nincs értelme folytatni.


Azt azért hozzátenném, hogy talán kicsit túlreagálod a dolgokat. Ezt innen nem lehet eldönteni.

2011. aug. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Megváltozni nem fog. Erről tegyél le. Vagy eltűröd így, ahogy van, vagy szakítasz vele. Egyik se fog különösebben jól esni, de válassz, mert így csak gyötrődsz.
2011. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Te is megcsaltad.Lehet,hogy nem gondoltad komolyan,de ha tisztelnéd a párodat,nem tetted volna meg..Te eltitkolod,ő megcsalt ugyanugy téged,neked erre bizonyítékod van,kikelsz magadból,neki nincs arra,hogy te is őt,és te is olyan sunyi vagy,ne haragudj,hogy el sem mondod,mint ahogy ő tagadta.

Ez a kapcsolat,ha olasz,ha francia.. nem normális.Szerintem jobban tennéd,ha szakítanátok.Ami előbb utóbb a viselkedéset miatt be fog következni,mert egy házisárkány mellett senki nem akarna lenni,aki ráadásul sunyin titkolózik és nem őszinte a párjához,ahol egymást ennyire lebecsülik,hogy megcsalják egymást,ott párkapcsolatnak helye nincs.

20L

2011. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
az olaszok arról híresek hogy elég forró vérűek... nem akarlak elkeseríteni, de ennek a kapcsolatnak nem jósolok nagy jövőt... egy kapcsolat alapja a feltétlen bizalom....ami nálatok egyértelműen nincs meg... szerintem ülj le vele nagyon komolyan beszélni kiabálás nélkül, mondd el hogy nagyon szereted de ha csak néhány napig tart a hatása a kéréseidnek akkor el fogod hagyni mert te igazi kapcsolatra vágysz.
2011. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat.

Amúgy nem hiszem h aljas dög vagy házisárkány lennék, mivel egyszer előfordult, és én nem vettem komolyan a 3. személyt, amíg ő a másik csaját igen, és ezek után nem fogom a lovat adni alá azzal hogy elmondom neki.

2011. aug. 10. 01:20
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha igazán szeretted volna őt,nem csaltad volna meg.Nekem sose jutna eszembe más pasival kikezdeni,ha igazán szeretem azt,aki mellettem van.Ha eszembe jutna,nem szeretném,nem tisztelném.Nem kell elmondanod neki.Csak gondolkodj el,hogy hiába volt komolytalan,megtetted te is,ő is,azaz egymást csaltátok meg és a kölcsönös tisztelet hiányzik.Ha ő komolyan gondolta,akkor a kérdésnek nincs is itt helye,ott kell hagyni,mert majd később lelép valakivel,akivel jobb lesz.Ha mellette maradsz és látja,hogy elengeded a füled melled a dolgokat,akkor úgy gondolja,megteheti mert már egyszer elnézted,férfiből van... Keményen kell kiálnod magadért,és a női büszkeséged legyen már meg!

22L

2011. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!