Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha meglátjátok a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha meglátjátok a barátnőtöket meztelenül akkor feláll nektek? Mennyi ideje vagytok együtt?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 19:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2,5 éve vagyunk együtt és nem áll fel,de én se izgulok fel ha meztelenül látom.Csak akkor áll fel neki ha alapból úgy érzi most kívánja a szexet.
2011. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
a válaszolók érletkorát érdekes lenne tudni..én 25, barátom 32, és neki nem áll fel, csak mert elsétálok előtte meztelenül, kivéve, ha olyanja van:)
2016. febr. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%

Általában nem szokott, de a nyáron amikor meleg volt meztelenül voltunk otthon, és tv-t néztem, amíg ő valamit keresett, és lehajolt, megláttam a nuniját, és felállt. erre megkérdezte, hogy nicsak? mit akar az ezredes? Belédbújni, és jól megcsináltam.

Aznap még este is volt digidugi.

évek óta együtt vagyunk már

2016. nov. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem mindig de volt már rá pèlda .
2018. ápr. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!