Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetünk egyszerre két emberbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetünk egyszerre két emberbe is szerelmesek? Lehetséges lenne? És ha igen mi a teendő?

Figyelt kérdés

Az első számú jelölt, olyan mint a Szőke Herceg a fehér csillám pónin. Minden meg van benne, ami nekem kellhet egy pasiban. Ami ellene szól, hogy nem egy városban lakunk, elég messze egymástól, ezért még nem találkoztunk. De belém szeretett, szerelmet is vallott, és (azt hiszem) én is szeretem, már nem tudnám nélküle elképzelni az életemet.

A másik, sokkal inkább csillamfaszlámán lovagolta be magát a szívembe. Először nem is szerelemnek indult a dolog, mert konkrétan az egyik legjobb barátom. De mikor legutóbb találkoztunk, vhogy más volt. Azt éreztem, hogy egész végig csak ő hiányzott az életemből. Mellette mindig boldog vagyok, és hiányzik mellőlem, mikor csak MSN-en beszélgetünk. De azt hiszem, ő nem így érez irántam, vagy legalább is jól titkolja..

Mit tegyek?


2011. júl. 13. 12:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
De ha rákérdezek, azzal nem teszem tönkre a barátságot, ha ő nem ugyan úgy érez? (:
2011. júl. 13. 14:15
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet a vallási áttéréssel kapcsolatban, de sajnos a csillám elhárító osztag vezetője vagyok (lámák + pónik). Ha áttérnék, azt hiszem agyon taposnának xD.
2011. júl. 13. 14:19
 13/20 A kérdező kommentje:

Csak nem te is demotiváló fan vagy? xD


Köszönöm (: . Csak az a baj, hogy elég messze vagyunk egymástól :S. Így nem sok más választásunk van kapcsolat tartás céljából :/.

2011. júl. 13. 14:24
 14/20 anonim ***** válasza:
ezt egy okos ember mondta: ha egyszerre két emberbe vagy szerelmes válaszd a másodikat mert ha igazán szerelmes lennél az elsőbe nem szerettél volna bele a másodikba...
2011. júl. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
Tiszta szívvel nem szerethetsz két embert 1xre. Az egyiknek imádod a külsejét, a másik a belső értékeivel hódított meg. A kettőből kellene egyet 'összegyúrni'. Én azt mondom, keress tovább, amíg meg nem találod azt, akiben mind a kettő meg van.
2011. júl. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Csak nem mindegy milyen a 2. ember. Ezt nem lehet így eldönteni, hogy mindig a 2. mert az elsőbe nem szerettél bele:S Akkor válaszd a 3-at vagy a 4-etXD Bármikor jöhet egy következő srác és az is szerelmet vallhat, aztán? Még egyikkel se jársz akkor jó hogy egyszere két fiú hódol neked. Majd, ha jársz valakivel akkor maradj a fenekeden:D Anyit mondok neked, hogy (vagy segít vagy sem a te dolgod) az igaz szerelemben nincs semilyen akadály. Se távolság, se szülő, se barát, se külső, semmi se. A szív érez és nem lát és nem gondolkodik. Használd az eszed gondolkodásra! Azt válaszd akiben a legjobban megbízol!!:D Akit te is szeretni tudnál.
2011. júl. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
szerintem a másodikat válaszd, mert ha jó lett volna az első, és igazán szeretted volna, nem jött volna a második.! :)
2011. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Nikacsu válasza:
sajnos egyszerre nem lehetsz két emberbe szerelmes...szerintem az lenne a megoldás hogy talizz mindkettőjükkel külön külön és döntsd el hogy melyik az akit tényleg szívedből szeretsz :) ezt csak te tudod eldönteni..:)
2011. júl. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
13:15-nek, a "még nem találkoztunk de belém szeretett"-van ilyen, élő példa vagyok. két hónap msn, telefonálás után találkoztunk, házasság, gyerek. Na de a kérdésre válaszolva, nincs kettőbe szerelem, mert ha valakit igazán szeretsz, akkor nem leszel szerelmes ugyan akkor másikba. Mert ha így van, akkor inkább húzd fel a nyúlcipőt,és keress mást, a másik kettőt meg hagyd a fenébe, mert egyikbe se vagy szerelmes, csak így érzed...
2011. júl. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat! (:
2011. júl. 17. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!