Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek tényleg felesleges dolgok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek tényleg felesleges dolgok?

Figyelt kérdés

Barátom sokszor azzal piszkál, hogy ne fessem magam, teljesen felesleges, "nem kell az nekem". Ha nála alszom, reggelente mindig elmondja, hogy neeee..., meg felesleges időrablás.


Én viszont nem szeretem, ha beleszól abba, mit tegyek a külsőmmel.


Tudni kell, hogy nem festem túl magam soha. Egy korrektor a szem alatti karaikákra, pár pattanásra, ha van. Plusz szempillaspirál, és kihúzom a szemem egy ezüst színű szemceruzával felül. Max. 15 perc, vagy annyi sem.

Azért ha ezek nincsenek rajtam, nem tűnik igazán ápoltnak a megjelenésem. Én nem mondanám, hogy felesleges. Akinek természet adta sötét karikák vannak a szeme alatt, az szerintem tudja, miről beszélek.


Valamint mindig van rajtam valamilyen ékszer, kiegészítő. Előző este sokszor kikészítem, és keresek pl. olyan fülbevalót, ami a felsőhöz passzol. Természetesen minden nap másik fölső van rajtam.


Ha pár napot barátomnál vagyok, mindig megjegyzi, hogy hülyeség az egész, minek ennyi cucc, meg minek ennyit pepecselni.


Erről hogy szoktassam le? Mert ezek a dolgok (szerintem csak kis odafigyelés) tesznek egy egyébként átlagos külsejű lányt csinos lánnyá. (Semmi mű hatása nincs az egésznek, tényleg).


Vagy legyek nála egyszer egy hétig folyamatosan slamposan, hogy neki is feltűnjön a különbség?


Arról nem is beszélve, hogy a hangulatom is jobb, ha ápolt lehetek és csinos. Én mondom neki ezeket a dolgokat, de mintha meg se hallaná.


Én 21 vagyok, ő 24.


2011. júl. 13. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem felesleges. Ha túl sokat foglalkoznál ezekkel, akkor sok lenne, de ennyit én is megteszek, csak én annyi kiegészítőt mostanában nem hordok. Meg ha te így érzed jól magad, miért ne tehetnéd?
2011. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy mondd el neki ezeket.
2011. júl. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Barátod a természetesség híve :) Én is az vagyok, bár alapvetően szerintem egy nagyon minimális smink nem árthat még... bár az sem szükséges mindig...


Sokszor jobban tetszik párom ébredés után, úgy kócosan és natúran, ahogy van, mint mindenféle csicsa kellékkel, nyaklánc, karkötő, szemfesték, kis rúzs, hajfix, stb stb...


A mellékhatásokról nem beszélve :D Mire gondolok?


Egy nő kipreparálja magát (haj belövése, fixáló, púder, smink stb), és utána egyszerűen nem lehet hozzátok érni :P Közelítettem páromhoz pl h adjak neki arcra egy puszit, mire ő már félve szinte fordul el, h aaaj de óvatosan mert elmaszatolódik az arca, meg h ő nem puszilgat most mert rúzsos leszek meg stb -.-" Vicc egyszerűen, már ne haragudjatok... :P :D


22/F

2011. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Xixis ***** válasza:

figy ő látott már smink nélkül és a leírásod szerint őt egyáltalán nem zavarja olyannak szeret amilyen vagy :)


az ékszerekhez és a kiegészítőkhöz meg szokjon hozzá :D

és élj úgy ahogy te jól érzed magad

2011. júl. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi... 3. válaszoló, csak ne feletsd el, hogy írtam fent, hogy én a sminket nem viszem túlzásba:). Miután nincs rajtam se rúzs, se alapozó, rólam nem folyik le, és nem kenődik el semmi, így soha nem húzódom el, hogy ne érjenek hozzám.


Meg sajnos a szemem alatti lila karikákkal nem mondanám azt a megjelenésemre smink nélkül, hogy természetes. Inkább egy hangyányit ijesztőek a karikák...

2011. júl. 13. 19:42
 6/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tartsa tiszteletben a személyes zónádat. Oké, egy kedves megjegyzés, hogy a piros jobban állna mint a kék még oké. De ha folyton piszkál, az már inkább manipulációs próbálkozás és egyáltalán nem demokratikus dolog.
2011. júl. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy tartsa tiszteletben a személyes zónádat. Oké, egy kedves megjegyzés, hogy a piros jobban állna mint a kék még oké. De ha fojton piszkál, az már inkább manipulációs próbálkozás és egyáltalán nem demokratikus dolog.
2011. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen-igen, olvastam, hogy nem viszed túlzásba :) Az úgy szerintem rendben lenne...


Egyébként hidd el, számára nem ijesztőek azok a karikák, velük együtt szeret! :)


22/F

2011. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

biztos fél hogy más is észrevesz majd...nyugtasd meg hogy neked ő a tökéletes pár, és hogy nem tudnak elcsábítani tőle...

21/L

2011. júl. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem inkább fontosak, jól esik, hogy ha velem van sem hanyagolja el magát.

23F

2011. júl. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!