Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet ezt elviselni?

Figyelt kérdés

Néha úgy gondolom ártó dolog a szerelem.. :(


Még soha nem írtam le az érzéseim és nem is osztottam meg senkivel.

Egy 17 éves fiú vagyok, teszem hozzá, nem tartom maga csúnyának :), még sohasem volt kapcsolatom, de már vagy 1 éve bele vagyok totálisan esve egy lányba. Azt viszont nem tudom, hogy ő hogy érez irántam, és nem mehetek oda hozzá csak úgy spontán, hogy megkérdezzem. :(

A köztünk lévő kapcsolat, ha egyáltalán lehet annak nevezni, annyi, hogy néha 1-1 mondat elsül köztünk erről-arról, néhanapján látom őt, de semmi komoly. A szüleim abban a neveltetésben részesítettek, hogy az életemben csak 1 nő lehet, és én is ezt tartom helyesnek, és annak az ideje, hogy komoly legyen a dolog, 20 év a min. korhatár. A lány részéről is ugyanez a helyzet, sőt még a baráti körömben is, szóval nálunk ez a normál. De sajnos a szívem majd szét szakad a fájdalomtól, hogy nem ölelhetem át és nem csókolhatom meg... :,( Hogy a helyzet ne legyen túl egyszerű, van egy olyan gyanúm, hogy a testvérem is szereti őt.

Hogy lehet ezt elviselni?... Miért is kell szerelmes legyek... :(


2011. júl. 14. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:

szegényke :(

háát tedd meg az első lépést, bátraké a szerencse... énis megtenném, de félek. :(

2011. júl. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ámisok vagytok vagy melyik szekta részei? menj oda mondd meg jöjjetek össze, aztán bízzátok a sorsra.

mint hogy összejössz vele később és kiderül hogy nem is vagytok egymásnak valók. Akkor is majd azt fogod hinni hogy csak egy nővel élheted le az életed? Nem azt mondom hogy hetente váltogasd a nőket, de sok nő van a világon és ezt te elsőre nem tudhatod biztosra hogy az a neked való csak mert a hormonjaid azt mondják. Hidd el majd mikor 20 év múlva teljesen elhidegültök egymástól vagy a csaj rájön hogy neki kellenek a kalandok és megcsal, örülni fogsz hogy nem követed a szekta tanításait.

2011. júl. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
:) Nem szekta, hanem inkább közösség, vallás... de tudod milyen érzés az mikor két irányba mennél? Nem tudsz dönteni, egyik feled erre, másik arra. :( 1 válaszoló: Egyszerűen nem léphetek... 2: Én egyet értek a neveltetésemmel, és a lány is. Itt nincs második... csak egy
2011. júl. 14. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a tesód is szereti őt akkor gond van. Beszéld meg a tesóddal, és ha tényleg szereti akkor próbálkozzatok mindketten, legfeljebb valamelyikőtök hoppon marad (max mindketten). De nem hiszem, hogy a lány szeret téged, mert ha úgy lenne akkor már rég felkeresett volna (a magányt nehéz kibírni 15 év felett, pláne a lányok részéről). Ha őt is úgy tanították, mint téged, akkor már lépett volna. Szóval hajrá! Derítsd ki az igazságot!

"Hogy lehet ezt elviselni?" Nyáron csokifagyival, télen csokival ;) Nyugi, másnak is vannak ilyen problémái.

By.: egy 15 éves lány

2011. júl. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ezzel most egy kicsit lelomboztál :(

A tesómmal nem igazán jövök ki, és kizárt hogy léphessek. Ez sajnos nálunk nem így megy, ez egy kicsit bonyolultabb. :(

És hidd el nekem, hogy ő se lépett. Pont azért, mert úgy nevelték, ill. hasonlóan, mint engem.

És ráadásul az önbizalmam sincs már teljesen rendben, gondok vannak a mellkasommal... de nem ez a lényeg.


Néha arra gondolok, milyen jó lenne ha el tudnám feledni, de mikor összefutunk és a tekintetünk véletlen találkozik... akkor onnantól megint teljes K.O. vagyok. :(


De a csokit kipróbálom... :)

2011. júl. 15. 00:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!