Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak kétfajta férfitípus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kétfajta férfitípus van?

Figyelt kérdés
Akkora szívás az egész mert én eddig kétfajta férfitípussal találkoztam.Vannak a visszahúzódó félénkebb pasik akik félnek tőlünk,csajoktól meg vannak a nagyszájú népszerű szívtiprók. Nekem viszont egyik se felel meg.Miért nincs egy r*ohadt aranyközépút????
2011. júl. 14. 11:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

ma 15:55

Értem én, de ebben a kérdésben szerintem nem is egy tökéletes, hiba nélküli "férfi példány" kerestetik, csak egy határozottabb kiállású pasi, aki nem bunkó és felszínes. Szerintem a kérdező ilyen, vagy hasonló középútra gondolt.

Nem biztos, hogy ez irreális elvárás.

2011. júl. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Egy visszahuzodó pasi is lehet határozott.Olyan vicces olvasni, hogy ezt a pasit mindenki tiszteli és talpraesett az életben meg nagyszájú...a világban sokszor köcsögöket tisztelnek és az igazi értékü emberek háttérbe kerülnek...Például van az utcámba elég analfabéta aki az nagy szájával, támadó viselkedésével megnyerte a többi balfék tiszteletét.Mondjuk az egészen más mikor azért tisztelnek mert mondjuk sikeres vagy a karierben, pontos vagy, korrekt...szóval erről lehet filozni.
2011. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Lehet filózni, de akkor sem erről van szó. Szeretjük a talpraesett, határozott férfiakat, akik nem esnek össze az első nehézségtől az életben, akik a kudarcok után nem azzal töltik az időt, hogy a sebeiket nyalogatják és azt várják, hogy valaki megoldja a helyzetüket, hanem talpra állnak és megoldják a problémákat. Szeretjük, ha nem túl félős, ki meri nyitni a száját, ha erőt sugároz (nem feltétlenül fizikait), kiáll magáért és értünk, mert biztonságban érezhetjük magunkat mellette és majd később esetleg a leendő gyerekeinket.

Én legalábbis többek között ezt szeretem a páromban.

Ő meg többek között azt szereti bennem, hogy nőies vagyok, gyengéd, gondoskodó, házias, megértő, biztos érzelmi hátteret nyújtó.

Nem értem, mi ezzel a baj?

2011. júl. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy gondolom ahogy az előttem szóló írta.Kell hogy egy férfi ilyen legyen....Mondjuk kinek mi tetszik....Egy férfi legyen határozott nem bunkó kedves humoros,tiszteljék őt álljon ki maga mellett,ne legyenek a haverok fontosabbak nálam.Nekem ennyi amit elvárok nem több.Nem hiszem hogy ezek olyan hatalmas elvárások
2011. júl. 14. 16:37
 25/31 anonim ***** válasza:
Nem kicsikém, ezek alap szintek. De amikor azt mondjátok, hogy álljon ki magárért én ki is álltam mindig, aztán a női okoskodásuk nem hagyták:D Szóval ez a jellem nálatok csak szavak:D nekem bizonyíték kell nem ígéret;)
2011. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

ma 17:18

Igen, így van. Nekem is bizonyíték kellett egy férfitől és nem ígéret, nem nyafogás. Egy valakitől ezt meg is kaptam, őt választottam. Ilyen egyszerű volt a képlet nálam is.

2011. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok de nem értek egyet. "Kell hogy egy férfi ilyen legyen".Egy férfi nem kell legyen semmilyen, az hogy neked igy tetszik az más.Amúgy meg a kérdezőnek nem mondok másban ellent, adja az Isten, hogy megtalálja akit keres.Én meg a magam fajták(nem nagyszájuak, de határozottak, békések, veszekedés kerülök de nem lágyak,tutyimutyik) maradunk olyanok amilyenek vagyunk.A sok elégedetlen csajszi meg panaszkodjon hogy hol vannak az igazi férfiak stb. stb.
2011. júl. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Kell hogy egy férfi ilyen legyen"

Igen, kedves előttem szóló, nekünk "kell", hogy ilyen legyen, másnak meg másmilyen kell. De nem is azt mondanám, hogy "kell", inkább azt, hogy nagyon jó, ha ilyen. Én is kívánom mindenkinek, hogy megtalálja a magához való társat, mint a zsák a foltját. :)

Elégedetlenkedni meg nincs okom, már fentebb is írtam, én már megtaláltam akit kerestem és akiben megvan az erő, a határozottság, az életrevalóság a külvilág felé, felém pedig az érzelmesség, kedvesség, szeretet.

Szerintem mindenkinek megvan az esélye és a lehetősége, hogy találjon olyat, akivel boldog lehet, csak nyitott szemmel kell járni és felismerni másokban az értékeket.

2011. júl. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Mert nincs. Ez van :D Ez a választék :D

Egyébként mit értesz az arany középút alatt, milyen lenne a neked megfelelő? O,=

2011. júl. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Akkor visszakérdeznék.

Miért csak 2 fajta nőtípus van?

Okos + Ronda

Szép + Buta

Nekünk se nagy a választék.

2011. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!