Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak kétfajta férfitípus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak kétfajta férfitípus van?

Figyelt kérdés
Akkora szívás az egész mert én eddig kétfajta férfitípussal találkoztam.Vannak a visszahúzódó félénkebb pasik akik félnek tőlünk,csajoktól meg vannak a nagyszájú népszerű szívtiprók. Nekem viszont egyik se felel meg.Miért nincs egy r*ohadt aranyközépút????
2011. júl. 14. 11:30
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én érvényesítem az akaratom, viszont az akaratom nem mindig annak felel meg, amilyen elképzelései vannak az akaratérvényesítésről az embernek :D


F/18

2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

nem létezik olyan, hogy tökéletes, de mindegy :D

az én barátom elég nagyszájú, és meglehetősen talpraesett, megvéd, meg minden. de ha kettesben vagyunk látszik, hogy szeret és ő is vágyik a szeretetre, és nagyon érzékeny.

nézd az összes férfi vágyik a törődésre, és nagyon tudnak szeretni. de a nagyszájú macsóknak el kell nyernde a bizalmát, hogy megmutassák a "gyenge oldalukat".

2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De létezik..:P Mindenkinek van egy tökéletes:D
2011. júl. 14. 11:56
 14/31 anonim ***** válasza:
Van visszahúzódó vagyis csendes és van nagyszájú, de nem érted miért nincs köztes?XD Az milyen lenne?O.o Fél csendes? Vagy fél nagyszájú?XD Nem ott van a gond kislány:) A világ jól van megalkotva csak nincs szerencséd. Mit gondolsz van tökéletes nő? AjajajXD Dehogy van!!!
2011. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
én ismerek egy rakás ilyen faszit ! csak nekem ők pont nem az eseteim .... mert én is faszi vagyok xD
2011. júl. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

ma 11:39

11:37 vagyok

Szerintem fogsz ilyet találni. Én már kétszer is találkoztam ilyen típussal, csak az elsővel mindenféle egyéb különbözőségek és bonyodalmak miatt nem jött össze.

A második, ilyen, akivel találkoztam, az már a férjem. :)

Mondjuk jó sokáig kellett rá várnom, már majdnem harminc voltam, mire megtaláltam, de nem adtam fel a reményt és megérte!

2011. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Tehát neked egy nyertes pasi kell, akit mindenki tisztel...és aki nem öntelt a sikere miatt és veled meg úriember.Ha ha...akkor nekem is egy fotomodell kell, akit minden pasi megnéz, mégis tud főzni, minden hajnalba elrendezi a haját, hogy mire felébredek tökéletes legyen, takarit utánnam, felneveli a gyerekeimet, mindig a kedvembe jár, kedves, nőies, mindig vidám stb. stb.... tök jó elvárásaim vannak, főleg realisták...meg neked is.
2011. júl. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

'a visszahuzodók szánalmas kis p*csok, ne is kezdj velük, sztem egy olyannal többre mész aki lazább, és latin lover, elvégre egysze mindnekinek bekötik a fejét..'


Bunkó sötét alak lehetsz te is.Hova jutott a világ

2011. júl. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

ma 15:40

Most ez is miért ne lehetne reális (kivéve talán a fotomodell dolgot)? Miért ne találhatnál egy szép, csinos lányt, aki házias, kedves, ad magára és családot alapíthatsz vele?

Látod, az én "elvárásaim" is teljesültek. Úgyhogy tudom, hogy van esély rá, hogy találhatunk olyat, aki nekünk megfelelő. Tökéletes ember persze nincs, de attól még nem kell megelégednünk olyannal, aki egyáltalán nem jön be külsőleg, vagy belsőleg.

13:31 voltam

2011. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Ok akkor van, sok sikert hozzá, csak legyél te is az ő szintjén.Ne ő legyen a nyertes Adonisz meg James Bond ötvözet te meg egy álmodozó béna csaj, ha érted mit mondok.
2011. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!