Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok olyan csajjal aki nem vékony?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az olyan csajokról? Szerintetek csúnya? számít valamit a kisugárzás, és ami a lényeg ti összejönnétek egy duci csajjal?

Ja és csak srácok írjanak, és a korosztályt is légyszives írjátok oda. Köszi a választ előre is

Én 22/L


2011. júl. 15. 02:20
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:

Úristenem! a kettőnek mi köze van egymáshoz? ne haragudj meg érte de ez nem igaz. Nem tudom h ez neked honnan jön?


Nekem mindegy hogy hogyan nevezed izmosítás, vagy feszesítés, ha kevesebb lesz a kiló és meglátszik nekem az a lényeg, azért ne essék félreértés én nem akarok olyan izmokat mint r. Rékának, az már..nekem nem tetszik...én csak fogyni akarok

2011. júl. 15. 20:03
 42/44 anonim ***** válasza:

De tartósan fogyni mozgással fogsz értsd már meg!!!

Ha fogyózol vagy visszahizod a dupláját vagy szét fogsz fojni izmok nélkül ......-.-

2011. júl. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:

igenis, megértettem!


A gondom az hogy legközelebb kondi csak 40 km-re van (pontosabban van 1 10 km-re is de az nagyon mocskos, meg csak pár gép van mindgy) kondiba még nem voltam, ott van edző ugye?

tudod hogy megtanítsa hogy kell a gépeket használni mert én nem tudom. Ezenkívűl olyat halottam hogy általában a ducibbakat kinézik és jó lenne az edző akivel ezeket megtudnám osztani, remélem megértő lesz.

Viszont a heti 5 nap nem fog össze jönni, akárhogy számolom is. Max 3 nap. De inkább kettő csak, de megpróbálom 3-ra. meg akkor a 3X torna remélem ez nem lesz kevés.


Jajj és most mondanom se kell hogy pld a hátköznapokban is elég nagy gondom lesz mert fogalmam sincs milyen kaját vegyek ami szilárd tudod ami nem romlik meg stb azért egész napra kevés lenne egy jughurt valami gyümivel Mondjuk a pogi valóban a péksütik kategóriába tartozik meg lehet mondani hogy úristen rakjak rá még szirupot is, meg stb de 8 órát 5-6 pogival kíbirni hát...így is kevés volt nekem:( de ezek szerint akkor még ennél is kevesebbet kell ennem


A másik a szénhidrát. Egyértelmű hogy csökkenteni kell, ez nem is kérdés. Viszont a szénhidrát az ami energiát ad, tehát teljessen, vagyis drasztikussan le vinni nem tudom. A harmadik: csak a gyümik azok amik viszonylag kevés bennük minden (szénhidrát, kcal stb) a többibe mind magas, tökre be vagyok tojva hogy mennyi kalória van bennük.

Mint mondtam diétázni akarok, nem fogyókúrázni.


A tejet azt hiszem írtam hogy egézségesnek tartottam, tehát ha nem rakok bele kakaót csak tejet, de még így is magas. A turmixoknak meg az az alapja. Tej, gyümi, joghurt (nyugi natúr) és méz (én mondjuk méz helyett édesítőt használtam) akkor a turmixokat felejtsem el? Mert próbáld ki egyszer és rájössz hogy mennyire laktatóak. Én nem is hittem volna. Mit gondolsz róla? Vagy ezek is hízlalnak?


A másik nem tudom pontossan ki küldte a kalóriatáblázatot az enyémbe van némi eltérés, de nagyobból az értékek egyeznek. Mondjuk nálam a péksütiktől a húsig az alkoholig a tejtermékekig a gyümölcsökig stb minden benne vn, nem tudom melyik lehet pontosabb...


ja és remélem jól értelmezem hogy te valami dietetikus vagy inkább edző lehetsz vagy táplálkozási tanácsadó.


És köszi az eddigi sok-sok segítséget, és biztatást, ennyi biztatástól azt hiszem sikerülni fog

2011. júl. 16. 07:40
 44/44 anonim ***** válasza:
Sok sikert !! Amúgy én leginkább neked az aerobicot javasolnám mert mint mozgás azzal éred el a leggyorsabban a zsírégetést!! Szurkolok hogy összejöjjön ! Higyj magadban és nincs lehetetlen :))))
2011. júl. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!