Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok olyan csajjal aki nem vékony?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az olyan csajokról? Szerintetek csúnya? számít valamit a kisugárzás, és ami a lényeg ti összejönnétek egy duci csajjal?

Ja és csak srácok írjanak, és a korosztályt is légyszives írjátok oda. Köszi a választ előre is

Én 22/L


2011. júl. 15. 02:20
1 2 3 4 5
 21/44 Problem? ***** válasza:
Semmi baj nincsen a duci lányokkal , nem jelenti azt hogy csúnya , Én összejönnék simán. 20F
2011. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
Sőt, szívesebben járnék nem vékony csajjal, mint vékonnyal. A kisugárzás nem számít, mivel olyan nem létezik. 25/F
2011. júl. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:

Ffi


Tehát nem 10 - 20 éves...

Nos kisugárzás kell, mindegy hány kiló, mosoly, ápoltság.

A telt nők általában vidámak, jókedvűek...s gondtalanságot sugároznak....mindenkinek van párja, megleled....

2011. júl. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:

Rengeteg sport egészséges életmód - ennyi rá a gyógyír -

Mellesleg... A duci kategóriában mutatott kép szerintem már inkább a kövérbe csúszik.... Nem értem azokat a lányokat/nőket akik a súlyuk miatt szenvednek van 2 lábuk eszük is valamennyire irány a konditerem vagy ha arra nem is telik akkor ki futni vagy otthon tornázni, mindig van valamilyen megoldás ... nem pedig azzal megalkudni hogy "majd valakinek tetszeni fogok így is talán.." .. Ezzel nem megbántani akarlak félre ne érts... Inkább segíteni..

2011. júl. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
Minden ismerősünk a bátyámat tartja legjobb életből ismert pasinak, mégis egy Gombóc Artúr alkatú. lusta. bár kedves. viszont problémás lánnyal jár már évek óta.
2011. júl. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Gombóc Artúr - alma alkatú
2011. júl. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:

Én jártam egyszer egy lánnyal aki nem volt vékony. Kb 163 cm és 65-66 kiló volt. Nem tudom most sem h mi fogott meg benne, valószínűleg tényleg a kisugárzása, mert így utólag belegondolva egyáltalán nem az tipus volt aki bejön nekem. De különben inkább a vékony lányok jönnek be.


23f

2011. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat.


Hát vegyes. 05:20-as : " A túlsúly számomra beletartozik az igénytelenség, "ápolatlanság" fogalmába." ..."Attól, hogy olyan ruhát veszel, amiben nem látszik, hogy zsíros vagy attól még te nem leszel "szebb"


Nem akarlak győzködni de én egyáltalán nem értek veled egyet a kettőnek köze nincs egymáshoz. Én azt mondom csak hogy jobb előnyössen öltözködni, mert a divat nem feltétlen vág össze ha valakinek van plussza, ergó hogy egy szép, divatos ruhába igenis lehetek szép, miért ne?

Tovább: "Miért túlsúlyos valaki? Mert lusta mozogni, szarul táplálkozik, és nincs semmi akaratereje ezen változtatni." hát nálam ez nem egészen igaz. tudod én gyógyszert szedek amit nem lehet abbahagyni vagy váltogatni másikra, ami étvágynövelő, és legtöbbször nem is érzem magát a teltségérzetet. magyarul bármikor tudnék enni bármennyit, és elég nagy önfegyelem kell ahhoz hogy annyit egyél ami előző nap megterveztél, mert nem laksz jól. A mozgásról annyit hogy a lusta szó azért nem épp találó, bár nem napi szintű, és nem intenzív a mozgásom az tény. Béres alexandra kb heti 3X ezenkívűl biciklista vagyok tehát tömegközlekedés nem jellemző. Ez valóban kevés.

Komolyan mondom szerintem neked még az ismeretségi körödben se nagyon lehetnek duci emberek, mert ápolatlannak tarod, hát...hagyjuk


10:14-es "A duci kategóriában mutatott kép szerintem már inkább a kövérbe csúszik" ahogy írtam relatív ezért linkeltem képet inkább hogy ne legyen félreértés...kinek mi..

"Nem értem azokat a lányokat/nőket akik a súlyuk miatt szenvednek...ki futni vagy otthon tornázni, mindig van valamilyen megoldás ... nem pedig azzal megalkudni hogy "majd valakinek tetszeni fogok így is talán.."


nem bántottál meg, bár gondoltam hogy kapok "hideget" is ez egy kicsit az volt. Otthon tornázok is, fent már írtam, a másik hogy tök parába vagyok amikor diétázok és nem mennek le a kilók. Tudod te milyen rossz? Mintha hiába lenne.


aztán meg megkapom itt hogy zsírosat eszek. Azért mert duci vagyok nem jelenti azt hogy chipset zabálok, meg hamburgert kolát, vagy húszabáló lennék(mellesleg csak halat eszek nem vagyok vega de nem szeretem a húst), na ez is rosszul esik, mindegy. Most 8kor ettem utoljára, ki akarok majd próbálni ma turmixot azt még nem próbáltam, kíváncsi vagyok, állítólag laktató és a hozzávalók egy kajának pont megteszi. Na most ezeket akarom kipróbálni. Legutoljára un. almakúrán voltam. Nagyon hatásos, viszont visszatértem a szilárdabb kajára és visszajött kamatostúl, inkább le se írom hány kiló:/ Am a dinnyéről is pld megoszlanak a vélemények, de szerintem az is nagyon jó, nem hízlal (nyílván a víz miatt többnek tűnik a kilók a mérlegen, de diétába jó) figyelek a kajáimra, arra hogy ha elcsábulók akkor mértékkel.

Bocsi hogy ilyen hosszú lett eléggé eltértem...


És köszke mindenkinek aki válaszolt

2011. júl. 15. 11:15
 29/44 anonim ***** válasza:
Figyelj, itt a nyár ha teheted napi 1 vagy másfél órát sportolj, mellette pedig ne nagyon vigyél be szénhidrátot, csak gyümölcsöt, zöldséget , puffasztott búzát/rizst , heti egyszer csirka vagy pulyka húst stb... tehát abszolút mellőzd a csokit, mindent ami cukros, maximum használj édesítőt, vizen kivül mást ne igyál (a kácé szerintem még belefér), szedj sok c-vitamint mert annak a hatása is zsírégető, torna mellett l-carnitine tablettát.... De ne számíts rá h 1 hét alatt eltűnik minden, mert ez pont nem ilyen drasztikus leadom és kétszer annyi jön vissza... Hanem szépen fokozatosan DE BIZTOSAN (!!!!) fogsz fogyni és formálódni... Ha elég kitartó vagy hidd el meglesz a gyümölcse ... Minden kezdet nehéz de túl kell élni!! Remélem segítettem és sok sikert :)))))
2011. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:

Már most is csak halat eszik. Még fehér húsból is.


Amúgy gyógyszer nem jó mentség. Felejtsd el (mint mentség)! Ismerem, nem érzéktelen vagyok. Azt is tudom hogy sok gyógyszer mellet minden hasznosul. Most komolyan ha minden akadály megszűnne nem lennél fél év múlva újra duci? Szerintem igen. Akkor meg vállald fel mint döntés! És nem fognak elkerülni a pasik.

2011. júl. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!