Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok olyan csajjal aki nem vékony?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az olyan csajokról? Szerintetek csúnya? számít valamit a kisugárzás, és ami a lényeg ti összejönnétek egy duci csajjal?

Ja és csak srácok írjanak, és a korosztályt is légyszives írjátok oda. Köszi a választ előre is

Én 22/L


2011. júl. 15. 02:20
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:

ma 04:11

Kösz a választ.

Régebben én is lefogytam rendessen, de mivel fogyókúrán voltam és nem diétan visszajött. Étrendmódosítás a megfelelő és nem a fogyókúra, bár megoszlanak a vélemények.


Az utolsó előttinek még annyit hogy ő biztos jártas a témában hadd kérdezzem meg (bár nem kapcsolódik a témához)

a 7 és 17 fogyis italporról halottál már? milyen? ezektől tényleg lehet fogyni vagy mindegyik kamu?

2011. júl. 15. 04:16
 12/44 anonim ***** válasza:

Nem.

A túlsúly számomra igénytelenséget sugároz. Szerintem nincs különbség a duci és a kövér között egyébként.

19/F

2011. júl. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

utolsó: szerintem egyáltalán nem igénytelenség nézd a képet: [link]

Ez miért igénytelen?

Az igénytelen szinominái: trehány, ápolatlan...

hmmm

2011. júl. 15. 04:31
 14/44 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok de vannak tapasztalataim ezen a téren. Általában a vékonyabb lányok hamarabb találnak maguknak pasit, hozzám is többen odajöttek, mint a duci barátnőimhez, mondjuk egy szórakozóhelyen. De ez inkább csak a nagy átlag. Ismerek olyan pasikat, akik kifejezetten a duci lányokat szeretik.

Ha viszont valaki nagyon nem szereti őket, akkor nem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről, hiába linkelsz be akármilyen csini, helyes teltkarcsú lányokról képet.

Nekem is hiába mutogatnának vékony pasikat, mert nekem taszítóak, roggyantaknak, szakadtnak, züllött kinézetűeknek tűnnek, mint valami lerobbant, girhes macska, bárhogy is öltöznek, bármennyire is sportos alkatúak, mert én alapból a teltebb (nem súlyosan elhízott) embereket tartom szépnek. Magamon nem viselném el a túlsúlyt, mert valahogy rajtam nem úgy oszlik el, ha hízok, ahogy szeretném, de a páromat állandóan etetném, hogy ne legyen olyan kis vékonyka. :)

2011. júl. 15. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

utolsó:

nem akartam erőszakosnak tűnni, csak azt akartam kifejezni hogy ennek nincs köze az igénytelenséghez, és ehhez hoztam a példát.

Bár persze más kérdés ha egy duci csaj cső nadrágot ráadásul csípőt és rövid tapadós blúzt húz fel..., na az nem előnyös.


Nem akarok senkit se győzködni, viszont az túlzás hogy igénytelenség, felkészültem lelkileg hogy kapok hideget-meleget...


Köszönöm a választ neked is

2011. júl. 15. 05:19
 16/44 anonim ***** válasza:

A túlsúly számomra beletartozik az igénytelenség, "ápolatlanság" fogalmába. Nem csak az, hogy mit veszel fel, és rendesen tisztálkodsz. Attól, hogy olyan ruhát veszel, amiben nem látszik, hogy zsíros vagy attól még te nem leszel "szebb", és lejön, hogy nem tetszik a tested.


Miért túlsúlyos valaki? Mert lusta mozogni, szarul táplálkozik, és nincs semmi akaratereje ezen változtatni. -> egészségtelenül él; nincs kibékülve magával. Te járnál ilyen emberrel?


Engem érdekel a kisugárzás, a személyiség, de arra csak akkor vagyok kíváncsi, ha külsőleg nagyjából rendben van. "Külső megfog, belső megtart." Egy fullos 10/10es, viszont buta, közönséges ostoba lánnyal se tudnék eltölteni egy éjszakánál többet.

2011. júl. 15. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:

"Miért túlsúlyos valaki?"

1. Mert szeret enni, nem szeret mozogni és nincs kibékülve magával, meg azzal, hogy ez másoknak nem tetszik.

2. Mert szeret enni annyit, amennyit szeret, azt, amit szeret, emellett még ha szeret is mozogni, nem tölt edz, tornázik, kardiózik naponta több órát, mert halálra unná, nem zavarja magán pár kiló felesleg és tojik azokra, akiknek nem tetszik.


Az utóbbiak közül kerültek ki mindig a férfiideáljaim. :)

2011. júl. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Nekem most is "duci" a barátnőm (164/68), bár én nem ezt a szót használnám. Korábban mindig vékonyabb barátnőim voltak, ezért kicsit gondolkodtam is rajta , hogy ősszejöjjek-e vele, aztán arra jutottam, hogy miért ne. Nagyon nem bántam meg. Nagyon tetszik,és a szex is nagyon jó vele. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy a fölösleg arányosan oszlik el rajta, és nőies a formája, vékony dereka van és széles csípője. Mindehhez szép barna bőr és gyönyörő arc. A kisugárzásról meg annyit, hogy az nagyon sokat számít. Több, a vékony lányokat előnyben részesítő barátom is mondta, hogy "micsoda kisugárzása van". Talán ez abból fakad, hogy sokat ad magára, igényes és a ruhatárát is az alakjának megfelelően alakította ki.


26/F

2011. júl. 15. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
Jár nyitottabb szemel és mosolyogj többet! Lesz udvarlód bőven hogy válogass.
2011. júl. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:

a nem vékony és a duci között azért nem csak árnyalatbeli különbség van!

amit linkeltél duci lányról képet, az a kategória nekem nem tetszik.

2011. júl. 15. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!