Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti járnátok olyan csajjal aki nem vékony?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok az olyan csajokról? Szerintetek csúnya? számít valamit a kisugárzás, és ami a lényeg ti összejönnétek egy duci csajjal?

Ja és csak srácok írjanak, és a korosztályt is légyszives írjátok oda. Köszi a választ előre is

Én 22/L


2011. júl. 15. 02:20
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

"Amúgy gyógyszer nem jó mentség."

Ezt sokan mondják. Igaz is, nem is. A gyógyszertől magától nem hízik az ember, de lehetnek kellemetlen mellékhatásai.


Mindig nagyon vékony voltam és erre büszke is. Évekkel ezelőtt kezdtem egy alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót szedni. Pár hónap elteltével észrevettem, hogy szaporodnak rajtam a kilók. Nem kapcsoltam össze a kettőt, nem gondoltam, hogy lehet összefüggés.

A gond ott volt, hogy egyre többet ettem a főétkezések alkalmával is, egyre többet nassoltam és egyre éhesebb lettem.

Gondoltam, nem mehet így tovább, életemben először fogyózni kezdtem (ésszerűen összeállított étrenddel) és mellette napi 2-3 órát mozogtam. Ebbe beletartozott a szobabringa, a Callanetics, a jóga, meg mikor mi.

Olyan éhségrohamok jöttek rám, amik eddig soha. Hiába próbáltam a bevált módszereket: egy pohár víz ilyenkor, egy kis gyümölcs, vagy müzliszelet, friss zöldségek....

Csak ültem, folytak a könnyeim és reszkettem, mint valami alkoholista. De kitartó voltam és így ment ez sokáig. Nagyon nagy odafigyeléssel és vért izzadva öt kilót le is adtam....

Egy idő után feladtam, mert úgy éreztem már nem bírom.

Persze vissza is jöttek a kilók.

Aztán egyszer abbahagytam a gyógyszer szedését. Pár hétre rá észrevettem, hogy elkezdtem fogyni. Innentől számítva nem kellett hozzá egy hónap és mindenféle diéta és megerőltető mozgás nélkül leolvadt rólam több mint tíz kiló, az étvágyam is helyreállt, nem volt több éhségroham. Akkor kezdtem gyanakodni, hogy talán a gyógyszer is ludas egy kicsit a dologban.

Aztán pár évet éltem gyógyszer nélkül, vékonyan. Később megint elkezdtem szedni egy fogamzásgátlót és láss csodát, egy-két hónap múlva újra előjöttek az éhségrohamok és a plusz kilók.


Mentségnek nem mentség a gyógyszer, le lehet fogyni mellette. De nagyon meg tudja nehezíteni.

2011. júl. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

a pufi rizst nem szeretem, és a húsokat se, a pulykát se. Csak a halat tudom megenni:(

Csokit pedig az idejét se tudom már mikor ettem, cukrot nem jellemző hogy sokat ennék, lehet hogy a kakaóról viszont le kéne mondanom:( (tej+kakaó) napi kb 0.5 litert megiszok belőle:/ egyébként csak víz, vagy tea ( nem filteres hanem rendes tea, nehéz beszerezni viszont semmilyen édesítést nem igényel se édesítő se citrom, isteni íze van:) ) Tablettákat nem szeretnék semmiképp:(

Amit még mellőzni akarok az a pogi. A csökkentés nem jött be. Azt hittem ha kevesebbett veszek akkor lesz eredménye de nem. Am most a dinnyeszezon jókor jött, meg a paprikát is imádom én kijelentem hogy 0 kalóriás a paprika!:D meg még a wokos kajákat szeretem gomba paprika paradicsom tojás hagyma:D vagy nemrég netről néztem egy receptet: alulra bacon utána karfiol, hagyma, paprika ízesítők sajt tejfől hmmm azt hiszem ennyi..de isteni. de szoktam brokkaolit sajttal (magába semmi íze ugyh kevés sajtot rakok rá) vagy répafőzelék ilyeneket eszek. De szoktam főtt tojást is enni zöltséggel, meg joghurtot. Azért valamikor belefér pl hetente tökfasírt, vagy rakott krumpli, paprikás krumpli(húst nem eszek belőle) de ezek már nehezebb kaják


Azt hiszem lényeg kimaradt: én véletlen se akartam a gyógyszert mentségként használni!!! viszont ez nem fogamzásgátló tehát ezt nem is lehet ehhez hasonlítani ez a központi idegrendszerre hat( a fog.gátlónak nem tudom a működését). De a gyógyszer hatását most nem írom le nem ez a témánk Nem szeretek a betegségemről beszélni mert nagyobb a rémhíre mint maga a betegség. A lényeg hogy gyógyszert kell szednem ne legyek rosszul:/Erről még sokat tudnék írni de most nem ez a lényeg.

Viszont ne hidjétek hogy hogy ez mentségnek akartam, de ez bezony másképp működik mint egy fog.gátló

2011. júl. 15. 13:52
 33/44 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy ezt és ezt nem szereted.... bacon sajt pogi kakaó!?!?!?! .... Ezeket marha gyorsan töröld az étrendedből ha meg nem teszed akkor ne csodálkozz hogy nem fogysz sőt még talán hízol is.... Magadban fejedben döntsd el hogy akarsz normálisan kinézni vagy sem... Ha lesz pasid ha nem mindig ott lesznek a vékony nők körülötted és körülötte és szarul fogod magad érezni a bőrödben.... kitartás kitartás kitartás... !
2011. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
"Nagy kufferba jó pakolni, de szégyen vele utazni."
2011. júl. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Tőlem kérdeztél erről a 7 17es termékről.

Nem jó.Magas a szénhidrát tartalma és alacsony a fehérje benne.

Pont fordítva kell.Ilyesmit vegyél,ha már veszel táplálék kiegészítőt.

[link]

A magasabb fehérjebevitel meg kikerülhetetlen.

Ilyen meg nincs,hogy ezt meg ezt nem szeretem.

3 óránként enni kell fehérjedúsan.És persze alap,hogy kalóriadeficit nélkül semmit nem fogysz fogyni.

Egy egészséges étrend nőknek,nagyjából ilyen.

[link]

Amit meg a diétáról tudni kell az meg itt van.

[link]

2011. júl. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Body.Buildert formálunk belőle? Mert ha nem úgy fog hízni a fehérjétől hogy az "öröm lesz nézni". A fel nem használt fehérjét a szervezet szépen elégeti.
2011. júl. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

LOL? sajt, szalonna? tolj rá egy kis szirupot meg tejszínhabot, azoktól tuti gyorsabban fogysz


Szó köz was here.

2011. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

14.45

Ha kalóriadeficitben van,vagyis kevesebb kaját visz be,mint amennyit eléget,akkor hogyan tudna hízni?

Legalább baromságot ne írjál!

Az enyhén megemelt fehérje bevitelre azért van szükség diéta alatt,hogy ne izomtérfogatot csökkentsen-formát veszítsen,ne legyen telesz@rt zokni teste,feszes legyen-hanem testzsírból adja le a felesleget.

2011. júl. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

tehát ha valakinek kérdéses lett volna akkor a testzsírból kell fogyni, a feszesítés, izmos külső nincs most napirenden:D


Az persze egyértelmű hogy kevesebb kalóriát kell bevinni, hát...amennyi internetes oldal annyi vélemény, de átlagban az 1200 írják le. Nem elég a kcal vezetni? elveszek a rengetekben ha mindent le kell mérnem és 4 fele számolnom. Arral nem is beszélve hogy ha menne is hosszútávon becsődölne, és amit már írtam csak olyanba akarok belekezdeni ami hosszútávon is meg fogok tudni csinálni, különben túl kockázatos lenne az, hogy a kilók visszajönnek


14:12-es"olyan nincs hogy ez vagy azt nem szereted" - de van, én.

"kitartás kitartás kitartás... !" köszi nagyon aranyos vagy:)



A karfiolos kajámról annyit hogy azt hittem egyértelmű hogy a sajtot és a bacont nem eszem meg. A karfiolt eszem csak meg, viszont valamilyen szinten ízesítem. Ezenkívűl hétvégen tudok csak főzni, tehát H-P nem is nagyon tudok enni főtt kaját:( csak valami gyorsat, max ilyen bögrés levest szoktam hétkoznap:/ Amikor főzök az sz-v. Hétköznap mivel nem főzök csak gyümölcsöt eszek vagy joghurtot, dinnyét, és munka előtt veszek pogit mert 8-17 óráig meló+ hazaérek ugyh fél 6 ig kell valami kaja szóval 4-5 pogit szoktam, de akkor majd ezt is mellőzöm. A tejet viszont sajnálom, mert szerintem egézséges...de akkor viszlát tej viszlát kakaó:(((

Ami mostanság fix volt az a dinnye.


Szóval hangsúlyosom megegyszer bacont és a sajtot csak az ízek keveredése miatt raktam bele, a bacon a cicáé lett.


Ja és kedvenc: "Nagy kufferba jó pakolni, de szégyen vele utazni." - írja aválaszadó.

Hát úgy látszik neked semmilyen kuffered nincs ha a párkapcsolat témához keveredtél:D. Úgyh neked nagyon nincs is mibe pakolni - márha van mit:D

2011. júl. 15. 19:17
 40/44 anonim ***** válasza:
izmosítás és feszesítés nélkül csak elfojsz értsd meg... és amugyis izom zabálja a zsírt.... dehát te tudod.... de szerintem és ez nem bántás...kövér ember sose lehet boldog az életben...
2011. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!