Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van/volt 1 fiú barátom. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van/volt 1 fiú barátom. De nem vettem észre, hogy mennyire belém szeretett, és sajnos összetörtem a szivét. Ahogy ő mondja, el is hiszem neki, mert nagyon aranyos fiú. Hogyan engesztelhetném ki? Vagy érhetném el azt, hogy ne morcizzon rám?

Figyelt kérdés
Mert én nem akarok vele összejönni, csak a régebbi barátságot szeretném valahogy visszaszerezni. Meg persze arra is törekszem, hogy ne essen neki rosszul. :( <3
2011. júl. 15. 08:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

előttem szólónál a pont :D pasik vagyunk ti csajok össze illenek a nemi szerveink és ezt mi is tudjuk :D


magamból ki indulva: még nem volt olyan lány barátom akit nem tudtam volna elképzelni csajomnak :D persze nem feltétlenül fogok bele esni az illetőbe de azért biztos nem szimpla barátság lesz


szintén magamból ki indulva: kiengesztelni nem tudod [az óránkénti 6 szopással se :D személy szerint én purhabbal tölteném ki a szádat 1 ilyen ajánlat után :)] de azért beszélj vele tök m1 miről ha ő most olyan h 1 hónapig teszi rendbe a dolgokat és közbe te nem beszélsz vele mi lesz a vége?: le se szr el mehet a francba .. aztán kapáltak a "barátságnak"


19F

2011. júl. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:DD aranyosvagy...:)
2011. júl. 15. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!