Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem marad, ha kiderül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem marad, ha kiderül, hogy terhes vagyok? Alkalmi kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés
Védekeztünk gumival,de sajna elszakadt és most parázok. Neki van,egy "barátnője" akivel hol együtt vannak,hol külön,amikor összejöttünk külön voltak.Mikor kiderült,hogy megint összejött vele,mert persze nem mondta,már fülig belehabarodtam:(.Nem tudom mi legyen.
2011. júl. 15. 15:06
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Kedves abortuszpártoló egyénke. Érdekes meglátásaid vannak. A lelki békéd érdekében megnyugtatlak,hogy ha babó lesz ebből,nem lesz hátrányos helyzetű,mivel a drága "apucijának" elég nagy egzisztenciája van ahhoz,hogy megadjon neki mindent,még ha nekem nem is,de a gyereknek megfog,addig nem nyugszok! Több, gyerekét egyedül nevelő nő is szép életet tud magának berendezni,sőt még párt is talál. Ha hibát követek el akkor igyekszek vállalni a következményeket.

Többieknek nagyon szépen köszönöm a tanácsokat illetve a bátorítást:D.Rendesek vagytok!!!

2011. júl. 15. 21:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!