Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem marad, ha kiderül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem marad, ha kiderül, hogy terhes vagyok? Alkalmi kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés
Védekeztünk gumival,de sajna elszakadt és most parázok. Neki van,egy "barátnője" akivel hol együtt vannak,hol külön,amikor összejöttünk külön voltak.Mikor kiderült,hogy megint összejött vele,mert persze nem mondta,már fülig belehabarodtam:(.Nem tudom mi legyen.
2011. júl. 15. 15:06
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
De az,hogy megnyugtatott,hogy nem szakadt el..az milyen?Te nem láttad,hogy kiszakadt a gumi?
2011. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Nem láttam a gumit,mert Ő kivitte eldobta és ment mosakodni. Nekem csak az tűnt fel,hogy nagyon sok folyadék távozik belőlem... Amikor rákérdeztem,hogy biztos,hogy nem volt gond a gumival,mert picit gyanús a mennyiség,leintett,hogy nem volt semmi gond.
2011. júl. 15. 16:02
 23/31 anonim ***** válasza:
Hát figy... Ha mázlid van akkor nem estél teherbe de szerintem tesztelj... Aztán kezdj el gyüjteni abortuszra biztos ami biztos a pasit meg felejtsd el egy életre ilyen egy rosszindulató ember nem érdemli meg hogy szeresd.... Fiatal vagy még bőven van időt olyasvalakit találni aki viszontszeret akiben megbízhatsz és akivel majd vállalhatsz gyereket :) Ennyi....
2011. júl. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Hát ha ne adj Isten terhes lennék,akkor az abortusz felejtős a részemről,mivel a szüleim sem engednék.Anyukám szülésnő volt és Ő nem engedné,mivel nagy a kockázat,hogy valami szövődmény alakulhat ki.Meg két felnőtt ember hibájáért nem a babának kell megfizetnie :(.
2011. júl. 15. 16:10
 25/31 anonim ***** válasza:
59%

Hát akkor sok sikert a gyerekneveléshez, hogy a gyerek csonkacsaládban fog felnőni, te így 100x nehezebben találsz majd párt magadnak, és a további életed el lesz szúrva....



Végülis esemény utáni tablettára nem volt pénzed de egy gyereket el tudnál tartani........

2011. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha vállalod a babát,akkor sok sikert hozzá,nem lesz könnyű egyedül,de ha elég törődést,és szeretetet adsz a babának,akkor nem fog neki hiányozni az apja.
2011. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttinek bocsi,hogy nem leszek gyerekgyilkos,mert az abortusz egy gyilkosság!!!! Igen,nem volt pénzem eseményutánira,a babának,hogy legyen azért harcolni fogok. Köszönöm az eddigi válaszokat.Remélem nem lesz semmi gond belőle.
2011. júl. 15. 16:52
 28/31 anonim ***** válasza:
40%

Kérdező!


Tetszik a hozzáállásod.Én is elítélem az abortuszt.Nagyon helyes,hogy vállalod a felelősséget,még ha nehezebb is lesz.

A baba úgyis kárpótolni fog mindenért. :) Sok sikert!

2011. júl. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
59%
Köszönthetünk akkor a világban egy újabb hátrányos helyzetű gyereket aztán még több ilyen szerelmedből még becsúszik mellé vagy 6.... sok sikert
2011. júl. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Köszönjük szépen az abortusz propagandát,elég volt.

A kérdés baromira nem erre vonatkozott.

2011. júl. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!