Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem marad, ha kiderül, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem marad, ha kiderül, hogy terhes vagyok? Alkalmi kapcsolatról van szó.

Figyelt kérdés
Védekeztünk gumival,de sajna elszakadt és most parázok. Neki van,egy "barátnője" akivel hol együtt vannak,hol külön,amikor összejöttünk külön voltak.Mikor kiderült,hogy megint összejött vele,mert persze nem mondta,már fülig belehabarodtam:(.Nem tudom mi legyen.
2011. júl. 15. 15:06
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Az én részemről full sexnek indult az egész,de sajna Ő nem hagyta.Folyamatosan azt akarta,hogy szeressem,kettőnk közül nem én voltam az aki türtőztette magát,hanem Ő,mert neki állítólag érzelmek nélkül nem megy. Ide oda vitt,mutogatott. Gyereket akart,stb... Nem értettem Őt,hisz lassan negyven lesz,hogy minek ezek a szövegek,aztán pedig beleestem rendesen. Most meg pislogok. Lehethogy azért voltak a szövegek mert fiatal vagyok és sokak szerint dekoratív,Ő meg nem az Adonisz kategória,eléggé kisebbségi komplexusai vannak.
2011. júl. 15. 15:17
 12/31 A kérdező kommentje:
Vettem volna esemény utánit,de sajna nem volt pénzem.Tőle kértem,nem adott,mert szerinte nem volt gond,aztán pedig eltrombitálta magát,5nap múlva,hogy mégis:((((
2011. júl. 15. 15:24
 13/31 anonim ***** válasza:
Hm.. Hát, akkor passz. Nem valószínű egyébként, hogy baj lesz, eléggé szerencsétlennek kell azért ehhez lenni,de én nem lennék együtt valakivel, aki mást szeret.
2011. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Nem hiszem,hogy szeretné,aztán meg kitudja.Nem egyszer volt hogy hívta őt a csaj,és olyan flegma hangnemben beszélt vele,de lehethogy ez a szerelem náluk. Remélem nem lesz gond. Nem is görcsölök,mert a végén még beképelem a dolgokat:D.
2011. júl. 15. 15:31
 15/31 anonim válasza:
Szerintem nem marad veled. Vagy ha mégis, akkor nem a terhesség miatt.
2011. júl. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
És te hány éves vagy ?
2011. júl. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
Nem is gondolkoztatna ez a kérdés,de egyszerűen kiborít,hogy férfi 40éves létére,hogy lehet ennyire felelőtlen. Simán tudott volna adni pénzt a tabira és legalább mindketten nyugodtak lennénk,de így... Egyszerűen nem érem fel ésszel.Én voltam a hülye,csak annyira megszerettem őt és a kis "történetünk" már lassan 5éve húzódott,de csak most bontakozott ki.
2011. júl. 15. 15:48
 18/31 anonim ***** válasza:
Nem adott rá pénzt...genyóság...de ne mondd,hogy nincs a környezetedben családtag,vagy barátnő aki ne adott volna kölcsön ilyenre!Gyerekkel nem lehet magadhoz áncolni egyetlen pasit sem...max ideig óráig...
2011. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
*láncolni
2011. júl. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
24 vagyok. Igen én sem voltam észnél,kérhettem volna a barátnőmtől is,de annyira megnyugtatott,hogy az nem szakadt el,nyugodjak meg,minden rendbe lesz. Aztán pár nappal később meg....
2011. júl. 15. 15:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!