Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A pasim egyre többet hazudgál.

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja járok a barátommal nagyon szeretjük egymást de amikor felhívtam telefonon és mondtam h jöjjön le hozzám mert eddig csak én mentem.azt mondta h gyakorlata van vasárnap.aztán kiderítettem h otthon volt.ma viszont megint felhívtam és megkérdeztem tőle h igaz-e és azt mondta h nem azt mondta h nem csap be pedig igen és a hangján is éreztem h nem mondd igazat!! Mondtam, neki h jöjjön le szombaton és azt mondta h nem tud mert suliba megy vagy már nemtom mit aztán kérdeztem h a vasárnap jó-e. Azt mondta h igen és h lejön..Jah és még megkérdeztem tőle h hánykor ment vasárnap dolgozni és azt mondta h reggel 9-kor mamám pedig ott lakik ahol ő csak ő egy szinttel feljebb és mondta h délig aludt.és mondtam neki h mondták h délig aludt és azt mondta h nem igaz.nagyon rossz hogy hazudik nekem...:S

Pedig annyira szeretem meg minden mikor ott vagyok nála teljesen oda van értem meg minden...telefonon meg hazudgál de ha rájövök h megint hazudott és szombaton megint otthon lesz akk nemtom mi lesz...:S

Mit tegyek???

Légyszi segítsetek!!!

Eddig minden jó volt...

L/15


L/15


2009. ápr. 1. 17:30
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

pfpfpfpfpfpfppf

Nah mind1 akinek nem tetszik nem ír és kész..

2009. ápr. 1. 18:10
 22/31 anonim ***** válasza:
64%

kik "kapnák" a választ? Talán kapnék... esetleg....


Nézd a srác 20 éves te meg 15. Ő felnőtt te meg gyerek vagy. Elképzelhető, hogy neked "hazudgál" és van egy másik csaja akivel meg igazi kapcsolata van.

Nincs kizárva...

2009. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

áhh nem igaz egyesek mennyire bunkók. tök mindegy, nem írta helytelenül mert ez is a magyar nyelv egy változata. de nem is az a lényeg.

tényleg hagyj neki időt, hadd keressen ő téged, ne akard leellenőrizni a mamáddal meg minden egyéb módon ő mit csinál. legyen saját élete.

esetleg azt is megmondhatod neki h sajnálod h az utóbbi időben így rámásztál, de nem hiszed h a hazudozás a legjobb módja annak h mindkettőtöknek jobb legyen.

2009. ápr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm..:)
2009. ápr. 1. 18:20
 25/31 anonim ***** válasza:
37%
Tényleg bunkók?Én meg nem szeretem az ilyen ahh, pff, csicskah, cejetlek, am" típusú emberkéket.Ja és aki lepontozott, vagy lepontoztak, azoknak üzenem!Ha jól esett, egészségetekre!:)
2009. ápr. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:
Ha nem szereted nem kell nézni ennyi...
2009. ápr. 1. 18:36
 27/31 anonim ***** válasza:

a kedves nyelv-elemzőnek: az áhh egy indulatszó míg a csicskah és egyéb egyértelműen a "hú de menő vagyok" kategóriába tartozik. egyébként meg én is allergiás vagyok a nyelvtani hibákra, hidd el sokkal durvább esetek fordulnak elő ennél. nem értem h miért kell oltogatni azért valakit mert az ő környezetében ilyen szavakat használnak. nem mindenki pesti és nem mindenki rakosgat minden egyes keresztnév elé A meg AZ névelőket. az ellen bezzeg nincs felszólalás.

majd a kedves nyelvtan tanárnője értékeli a helyesírását itt nem azt kérdezte h mennyire tudok helyesen írni?

az előző akárhanyadik, akinek írtál.

2009. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Am 5-ös vok nyelvtanból de mind1...xd
2009. ápr. 1. 19:01
 29/31 anonim ***** válasza:
54%

Off:

"Am 5-ös vok nyelvtanból de mind1...xd"


De hogyan??

"kapnák" T/3 | kapnék E/1 nem tudom mit vagytok ezen annyira fennakadva ha valaki megemlíti. Alapvető műveltséghez tartozik, hogy valaki tud írni és helyesen beszélni. Megtisztel bennünket azzal, hogy helyesen ír illetve kérdez. Mi meg megtiszteljük azzal, hogy próbálunk a legjobb tudásunk szerint válaszolni.

2009. ápr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Akárhogy is nézzük, eléggé sokszor átver. Szerintem beszéljétek meg ezt a dolgot, hogy ne verjen át, inkább mondja meg őszintén, mi van. Ez nekem bizalmatlanságnak tűnik részéről, márpedig a bizalom minden kapcsolat alapja. Enélkül nem sokat ér. Bocsi.
2009. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!