Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a szeretetteljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mex1313 kérdése:

Hol vannak a szeretetteljes lányok? *_*

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 14:01
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:

Én szeretetteljes vagyok. Csak foglalt. Hidd el, vannak még normális, szeretetteljes lányok, csak jó helyen kell minket keresni. ;)

16/L

2011. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
59%
Ha jóképű vagy akkor megkapod, ha nem vagy az akkor szenvedhetsz akkár mennyire tudnád szeretni. A nők szigoruak és hiába kedves szavakat használnak. Azért foglaltak, mert a jóképű pasijukkal van. Szerinted meddig járna egy nem szép fiúval? Amíg nem talál jobb képűt:D Ezek ők;)
2011. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Facemano@hotmail.com....Ha annyira sok szeretetteljes lány van..beszélgessünk már el egy pár percet...;]
2011. júl. 16. 14:31
 14/42 anonim ***** válasza:
77%

" Ha jóképű vagy akkor megkapod, ha nem vagy az akkor szenvedhetsz akkár mennyire tudnád szeretni. A nők szigoruak és hiába kedves szavakat használnak. Azért foglaltak, mert a jóképű pasijukkal van. Szerinted meddig járna egy nem szép fiúval? Amíg nem talál jobb képűt:D Ezek ők;)"


Jaj ne adjuk már itt az álszentet. Mert a pasik nem ezt csinálják.Dehogynem! Meg neked nem számít a külső,mi?Ahha persze.. Bármit megadnának egy szép és csinos nőért a férfiak.

Sőt, le is cserélnék a 'szamarat' egy szép nőre, ha tehetnék.;) Ezek pedig ők, férfiak..

Jogosan kérdezhetném, hogy akkor hol vannak azok a férfiak akik nem csak a külsőre mennek(?).

De nem kérdezem, mert tudom, hogy van olyan akinek jó leszek én, mint szamár;).

Úgyhogy nézz magadba is, és ne ujjal mutogassunk a másikra..

2011. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
Előző, ez csak a jóképű pasik nagy többségére igaz, és mivel ti csak őket veszitek emberszámba, úgy gondoljátok, h minden férfi ilyen. Mi csúnyák nem is tehetjük meg, h külsőre válogassunk, de így se kellünk még a csúnya lányoknak sem.
2011. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:

Valamennyire igazad van utolsó, de látod.. mindkét oldalról igaz a megállapítás.


A külső fontos.



A genetikán nem sok mindent tudunk változtatni -sajnos-, de az alakunk érdekében tudunk tenni.. ahogy természetesen az arcunknak is ápoltnak kell lennie.


1szóval ki kell hozni magunkból a maximumot, jól elő kell adni magunkat és imádkozni, hogy hátha összejön 1szeretetteljes lány, akikből sajnos a Föld hiányt szenved. [Főleg a mostani generációkban ; 15-16évesek]

2011. júl. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:

" Előző, ez csak a jóképű pasik nagy többségére igaz, és mivel ti csak őket veszitek emberszámba, úgy gondoljátok, h minden férfi ilyen. Mi csúnyák nem is tehetjük meg, h külsőre válogassunk, de így se kellünk még a csúnya lányoknak sem."


Erre viszont azt mondom, hogy ízlések és pofonok.

Nekem tetszett már olyan pasi, akire azt mondták a közelebbi hozzátartozóim , hogy 'szerintem csúnya', 'nem az ízlésem..', 'elmegy..' stb..

Még is nekem tetszett.

Lehet te magadra azt mondod, hogy csúnya vagy, viszont hány olyan pasit látok, akik csinos nővel vannak és nekem nem jönnek be sőt néha kifejezetten tényleg csúnyácskát látok de még is van barátnőjük.És ott sem a pénz dominál(mert tudom, hogy jönni fog valaki, hogy 'jaj akkor biztos a pénze miatt' ezt biztosra mondhatom,hogy nincs így.legalábbis nem minden helyzetben.)

És tévedsz, mert nem csak a jóképű pasikra igaz, hanem azokra is akik nem túl jóképűek de ők is a kék szemű, hercegnőre várnak, úgy ahogy a nők is a hercegre a fehér lovon..Ezért írom én, hogy nem ujjal kéne mutogatni, hanem magunkba is nézni, vagy nem csak mindig a nőket lehúzni, hogy miért ilyenek. Férfiakban is vannak olyanok, mint amiket te mondasz a nőkre. Inkább mondhatom úgy, hogy emberfüggő..

2011. júl. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Figyelj, leírtam egy kisebb regényt én is 2hsz feljebb.


2esélyed van bnőre a mai világban..:


-jól nézel ki, menő kisugárzás, jó baráti kör [nem szükséges sok pénz]


-gazdag vagy; jó slusszkulcs, jó öltözék.

2011. júl. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Az igazság az ,hogy külső ami megfog s belső ami megtart ;)
2011. júl. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
itt vagyok
2011. júl. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!