Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a szeretetteljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mex1313 kérdése:

Hol vannak a szeretetteljes lányok? *_*

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 14:01
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

"Meg neked nem számít a külső,mi?Ahha persze.. "

Látom megsértődtél, hogy nekem estél, de tévedsz. Tudnék neked olyan lányt mutatni, hogy ezek után nem hogy megszólalni, de köpni se tudnál. Én csak igazságot írtam, nehéz elfogadni? Nem sértődni kell hanem látni a valóságot. Én olyan lányokkal ismerkedtem míg más férfi rá se nézz, meg jártam is olyan lánnyal és ha hiszed ha nem azért mert nem vagyok olyan akit a külső érdekli. Ismerkedtem sok lánnyal és nekik egytől egyig a kinézet érdekelte. Voltak akik mást vallottak, de ők is szintén csak annyi hogy nem voltak annyira szigoruak. Mondhatod amit gondolsz, de én tudom mit írtam. A lányok a külsőre buknak. A fiúk közt is vannak de toleránsabbak!! Míg a nő egy nem szépre azt mondja csak barátok addig a férfi megpróbálja. Nem a férfi teszi az i betűre a pontot. Köszönöm megértésed.

2011. júl. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Mellesleg emlékszem a százalékodra és tudom, hogy te egy jóképűekre buksz:D Akkor ki is az álszent? Nos? Nem sok női 84% van itt.
2011. júl. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim válasza:
itt ülök a gép előtt , mi van?
2011. júl. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 15:47



Az te vagy.

Én meg csak olyanokba akadtam bele, aki a legszebb lánnyal szeretne összejönni, én meg lehettem volna, mint szamár vagy mentem a kukába. És még csak ők sem voltak jóképűek.

Nem vagyok egy szépség bevallom. De most már lényegtelen az egész.

Olyat kijelenti, hogy a férfiak toleránsabbak.. Lehet, hogy te igen, de a többire azért ne mondj ilyet mert akkor nagy b.aromság az egész. 10-ből 9 biztos, hogy a szebbik lányt választaná. Bocs. Én meg ezt tapasztaltam.

2011. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

"Mellesleg emlékszem a százalékodra és tudom, hogy te egy jóképűekre buksz:D Akkor ki is az álszent? Nos? Nem sok női 84% van itt."


???


Elmondanád, hogy ezzel mit akarsz mondani?

2011. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Mindegy mit írok. Ez olyan mint aki motor száguldozik és nagyot borul vele és örül, hoy túl élte az már nem szívesen száguldozik rögtön motorral. Csalódtál és ezért 10-ből 9-et látsz. Én meg csak azt látom, hogy a lányok még egy szót se váltanak, de külső alapján eldöntötte az egészet:) Mi férfiak nem válogatunk annyit, de a nők képesek ismerkedés nélkül is. Sajnálom, hogy csalódtál, de igen, toleránsabbak vagyunk ilyen téren! Nem jelenti, hogy mindenki az, de én olyan nővel még nem találkoztam aki nem álmodozott. Keves veszik észre a rendes férfiakat, mert mindig többet akartok!! Emiatt nem veszítek észre ami ott libeg az orrotok előtt. Nem vagyok egyedül akit nem a külsőség érdekel. Míg egy nő teltebb vagy vékony, duci akkor is sok férfi jelentkezne és dícséri. De ha egy pasi már vékony vagy kövér akkor bocsi nem vagy az estem vagy csak maradjunk barátok. Nem ismerős véletlen?
2011. júl. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"Mindegy mit írok. Ez olyan mint aki motor száguldozik és nagyot borul vele és örül, hoy túl élte az már nem szívesen száguldozik rögtön motorral"


Neked is mindegy én mit írok, úgy is a te igazadat fogod mondani és én is a saját igazamat. Látod, mindkettőnknek igazunk van, de olyat nem jelentek ki 100%osan, hogy a nők mind ilyenek mint ahogy te elmondod vannak ilyenek igen. De a férfiak között is vannak rendesebbek akik nem a külsőt nézik, de ebből én kevéssel találkoztam eddig. De az még nem zárja ki azt, hogy nem léteznek. De ugyanakkor még mindig tartom azt az állást, hogy 10-ből 9 biztos, hogy egy szebbet választana ha tehetné. És ugyanez nőkben. Nincs mit ezen túlragozni, tényleg. És? Akkor mi van? Válassza a szebbet, jóképűt. Úgy is mindenki megtalálja azt aki hozzá való.


'". Én meg csak azt látom, hogy a lányok még egy szót se váltanak, de külső alapján eldöntötte az egészet:) Mi férfiak nem válogatunk annyit, de a nők képesek ismerkedés nélkül is"


Igen, vannak ilyenek férfiakban is meg nőkben is. Ó dehogynem válogatnak a férfiak is, csak maximum úgy, hogy rád sem néznek. de közben tudod, hogy direkt nem néz rád, nehogy félreértse az illető.


"! Nem jelenti, hogy mindenki az, de én olyan nővel még nem találkoztam aki nem álmodozott. Keves veszik észre a rendes férfiakat, mert mindig többet akartok!!"


Bocs, de én eddig olyan rendes férfiakkal találkoztam össze, akiről később kiderült, hogy az összes nőt rib@ncnak gondolja. : )

A rendes férfiaknak is van két külön csoportja. Van amelyik tényleg rendes, normális és nem tetteti a jót meg a szépet. És van a másik csoport , amelyik alapjában véve tényleg rendes, de ő is álmodozik és ő is szeretne szépet, meg csinosat meg jót. De közben meg tetteti a szépet. Ugyanez nőkben is.


". Míg egy nő teltebb vagy vékony, duci akkor is sok férfi jelentkezne és dícséri. "


Nem mindig van így.

Inkább az elfogadáson alapszik az egész. Egy duci , ha elfogadja magát úgy ahogy van akkor kap leginkább ajánlatokat. Míg aki negatívoskodik az is fog belőle áradni, ezért menekülnek is tőle jó messzire.


"De ha egy pasi már vékony vagy kövér akkor bocsi nem vagy az estem vagy csak maradjunk barátok. Nem ismerős véletlen?"


Nem nagyon. Nekem tetszett már pocakos, meg vékony srác is. Meg ugyanakkor az utcákon is annyi ducibb, testesebb, pocakos, túl vékony, fiúkat, férfiakat látok akiknek van barátnőjük még hozzá általában mindig csinos, úgy hogy nem ismerős.

Amit az előbb írtam: elfogadás.

Nekem sem vonzó egy duci lány/fiú aki negatív saját magával szemben vagy másokkal szemben. Ellenben egy élettel teli, boldog, pozitívabb lány/fiú már sokkal jobban felkelti az érdeklődést az emberekben.


" "Mellesleg emlékszem a százalékodra és tudom, hogy te egy jóképűekre buksz:D Akkor ki is az álszent? Nos? Nem sok női 84% van itt." "


Erre viszont semmit nem írtál.

???

Mit akartál ezzel mondani? Hogy érted? Miért írtad ezt? Mert nem értem..

2011. júl. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Tisztán értem miről beszélsz, de te akkor is túl írod. Nem 10-ből 9, bocsi. Igaz pontosan nem tudom, de csak példa, hogy valhogy értsd: legyen 10-ből 6, jaj de hát az a kemény kritika nálad nem enged csak is 9. A másik nagy végleted a 2 ember típus létezik:)
2011. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

"Tisztán értem miről beszélsz, de te akkor is túl írod. Nem 10-ből 9, bocsi. Igaz pontosan nem tudom, de csak példa, hogy valhogy értsd: legyen 10-ből 6, jaj de hát az a kemény kritika nálad nem enged csak is 9. A másik nagy végleted a 2 ember típus létezik:)"


Ezt most azért nem értem, mert tulajdonképpen te sem engedsz abból, hogy nincsen normális nő mert általában csak a külsőre buknak meg egyből eldöntik külső alapján, hogy ki tetszik nekik és ki nem.. Most tulajdonképp az fáj, amit én is mondok a férfiakról, hogy nekik is a külső számít legfőképp és 10-ből 9 tutira a szebbiket választaná?:) Akkor én is mondhatnám azt, hogy zavar a te elméleted, mi szerint alig van normális nő DE te sem engedsz ebből a hitedből. És én sem. Akkor most mi is zavar? Holott te is ugyanazt mondod, amit én. Csak én férfiakat mondok, te pedig nőket. :)

2011. júl. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Imádlak:) Még egy ilyen válasz és én akarlak is tégedXD Annyira jó olvasni téged, hogy kívánlak. Van életedben olyan ami nem volt csalódás férfiaktól hanem pozitív? Mért nem hiszed el, hogy vannak akiket igen is a belső érdekli és nem lép le egy csinosabb nővel? Na de nem fárasztom magam, mert tényleg te se és én se hagyom magam:D Megszexuáljuk itt magunkat a végénXD
2011. júl. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!