Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak a szeretetteljes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mex1313 kérdése:

Hol vannak a szeretetteljes lányok? *_*

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 14:01
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"m. A lányok a külsőre buknak. A fiúk közt is vannak de toleránsabbak!! Míg a nő egy nem szépre azt mondja csak barátok addig a férfi megpróbálja. Nem a férfi teszi az i betűre a pontot. Köszönöm megértésed."


Az enyém csak egy sarkított, rövidebb verziója annak amit te írsz.. Én azt írom, hogy 10-ből 9 férfi a szebbiket választaná. Te pedig eddig amit olvastam tőled hozzászólást, azt írod, hogy a nők csak is a külsőre buknak.. Tehát akkor nem értem miért vagy felháborodva, ha te is ugyanazt mondod amit én csak másféle szavakkal és máshogy fejezed ki magad. Én férfit mondok, te pedig nőt. Amit előzőleg írtam kommentet, abban is ugyanezt írom le amit most de azt nem hiszem, hogy megértetted. :D


Eddig nem volt pozitív. De még hiszek benne, hogy lesz csak annak se csalódás legyen a vége.


"

"Mért nem hiszed el, hogy vannak akiket igen is a belső érdekli és nem lép le egy csinosabb nővel?""


Na pontosan ezért írtam le még egyszer (fentebb), amit az előző kommentemben is.. Én nem azt mondom, hogy nem léteznek olyan férfiak, akiket tényleg nem a külső érdekel, és hogy hűséges meg stb.. Én csak azt gondolom, hogy ez ritkább. Mint ahogy te is azt mondod , hogy (idézlek):

"Azért foglaltak, mert a jóképű pasijukkal van. Szerinted meddig járna egy nem szép fiúval? Amíg nem talál jobb képűt:D Ezek ők;)"

"Mondhatod amit gondolsz, de én tudom mit írtam. A lányok a külsőre buknak"

Akkor most miért is vagy pontosan kiakadva? :D

2011. júl. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszed, hogy ki vagyok akadva, de nem vagyok:D Addig nem hagyod abba míg vér nem folyik:) Nem. Nem ugyanazt mondtam mint te, de mindegy már. Hosszú lenne elmondanom, hogy én mit gondolok, ezért csak azt látod, hogy én nem értem. Nem fogok veled vitába kezdeni, mert hosszú lenne. Nem megfutamodom hanem egyszerűen nem fárasztom magam fölöslegesen. Ha annyira megakarod ezeket vitatni velem akkor tedd meg privátban, de itt csak eltérünk az igazi kérdéstől. Nem a hol kérdésre válaszolunk már hanem egymással vitatkozunk, hogy miért:) Ez a férfi és nő dolog nem ehez a kérdéshez tartozik szerintem.
2011. júl. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Én nem vitatkozok, csak leírom a véleményemet. Másrészt pedig már a kérdésre válaszoltak elegen, szerintem a kérdező is tudja, hogy hol lehetne keresni szeretetteljes lányokat, csak mint írtam maximum azok nem kellenének neki.

Másrészt pedig azért vagy "kiakadva", még ha nem is, mert te írod milyenek a nők..Igen én is leírom milyenek a férfiak úgy átlagban. De téged ez ahogy látom zavar. Úgy ahogy neked is igazad van részben. Nekem is. Ezért írom, hogy kb ugyanazt írjuk mindketten csak te jobban "akadsz" ki azon amit én írok,hogy 10-ből 9 igen is a szebbiket választaná. Igen mindig is lesznek olyanok akik a szép nőkre buknak és inkább őket választanák, csak ha nincsen akkor megelégednek a szamárral is. És vannak olyan nők is akik ugyanezt teszik, vagy akik csak a jóképű pasikat akarják. De kivételek mindig vannak, csak az kevés. Te hiába vagy az ellenkezője, ahogy írod, ha rajtad kívül a többi 9 meg pont az ellentéted. : )

2011. júl. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

" Mellesleg emlékszem a százalékodra és tudom, hogy te egy jóképűekre buksz:D Akkor ki is az álszent? Nos? Nem sok női 84% van itt."


Ja és erre még mindig nem írtál semmit, hogy ez végül is hogy is értetted..:)

2011. júl. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
Amúgy, ha gondolod válaszolhatsz privátban. Nekem mindegy.
2011. júl. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
De miért én írjak rád? Elvileg te keztél el engem kijavítani:P Ha szeretnéd megbeszélni velem akkor írhatsz nyugodtan, ha meg nem szeretnéd akkor nem kell írni privátban. De ha akarod akkor írok én csak szólj. Amúgy a százalékos dolog lehet téves, mert másnak is lehet annyi mint neked, de viszont ez a 84% más kérdéseknél is beugrik amiben nem épp egy szende ártatlan kislányt mutatott:) Persze tényleg lehetett más is, ha nem te voltál.
2011. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

"de viszont ez a 84% más kérdéseknél is beugrik amiben nem épp egy szende ártatlan kislányt mutatott:) Persze tényleg lehetett más is, ha nem te voltál."


Melyik kérdésnél volt így?


"De miért én írjak rád? Elvileg te keztél el engem kijavítani:P Ha szeretnéd megbeszélni velem akkor írhatsz nyugodtan, ha meg nem szeretnéd akkor nem kell írni privátban. De ha akarod akkor írok én csak szólj"


Mert te ajánlottad először, hogy privátban megbeszélni a dolgokat. Mondjuk én nem fogok írni, ha akarsz te írhatsz nekem mindegy te döntöd el.

2011. júl. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Amúgy meg nem javítottalak ki, csak hozzáfűztem a gondolataimat :)
2011. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Oké:) Ám nem jegyzem meg minden kérdést, nem körözöm az embereket csak beugrott a te százalékod. Nálad mindig tied az utolsó szó?:) Nekem se fontos a privát így akkor nincs privát. Azért köszönöm a véleményeid:P
2011. júl. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Akkor nem értem, azt miért írtad. Pedig több 84%-os is van az oldalon, mint ahogy több 73%-os is. Na mindegy. :)

Egy élmény volt veled eszmecserét folytatni:D.

2011. júl. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!