Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, férfiak? Ti hogy fogadná...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak? Ti hogy fogadnátok, ha a barátnőtök az igénytelen külsőtökre hívná fel a figyelmeteket?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, és a jelenlegi barátommal, aki tavasz óta már a vőlegényem is, három éve tart a kapcsolatunk. Igaz, főleg az elején nagyon ritkán találkoztunk, távkapcsolatról van szó ugyanis (s még mindig az). Remek belső tulajdonságai vannak, külsőleg is (habár nem egy Adonisz, de bejön), viszont teljesen kiborít az, hogy mennyire igénytelen a külsejével. Néha látom, hogy a rövidnadrágja koszos a fenekén, a majója szürke, az alsónadrágja legalább öt számmal nagyobb a méreténél, kilóg belőle a himbilimbije,néha vonalkódos is :) összesen három pár cipője van, nyáron papucsba csoszog mellettem a városban , amikor kiruccanunk (s istenem, milyen papucsban...), én viszont nagyon pedáns vagyok, talán kissé túlzottan is, adok magamra, a megjelenésemre, s az a nagyfokú igénytelenség, ami nála napirenden van, már nagyon zavar. Persze, naponta zuhanyzik, néha többször is, szóval nem büdös (de mondjuk semmi kozmetikumot nem használ ) a lakása is rendezett, de csak ott ahol a pap jár, évente kétszer porszívózik, az ágyneműje is szürke, nem fehér. Szóval anagy kérdés az, hogy merjem-e ezt így elmondani neki, betörik-e a feje, vagy hogy adjam finoman a tudtára, hogy ezek a dolgok engem zavarnak. Egyébként ugyansi minden ok vele, s el bírom képzelni, h vele éljem le az életem. De ez az igénytelensége, ez mindig megmarad, mert ettől én falra mászom :)
2011. júl. 16. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jajj hagyjuk már ezt! Szerintem meg lehet beszélni, hogy menjen el ruhákat venni vagy elkísérni. Amúgy meg azért vagy vele, mert divatos cuccokban járkál, meg mindenféle kozmetikummal kenegeti magát?


Szerintem néha a nők a rendetlenséget is fel szokták fújni. Anyám miután rendet csinál leveszem a zoknimat és otthagyom elkezd ordítani, hogy micsoda kuplerájt hagytam már megint magam után.

De a párod akkor rendesen mosakszik is meg minden de hát nem úgy lép ki az utcára mintha divatbemutatóra akarna menni. Szerintem tudja hogy szereted és nem azért mert répafarmerben meg kivágott v nyakú pólóban feszít.

2011. júl. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
De azért 35 évesen elég éretlenül,felszinesen gondolkozol, de komolyan.
2011. júl. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!