Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha xy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha xy azért jár valakivel, mert azt a csajt látja benne, akit igazán szeret? Viszont akit igazán szeret, soha nem tudja megszerezni, és tuti, hogy elfelejteni se fogja. Viszont a másik csaj majdnem ugyanolyan kívülről-belülről.

Figyelt kérdés
Csak amolyan "butított verzió", tehát valami mégis hiányzik belőle. Igen, az xy én vagyok...:) :)
2011. júl. 19. 23:20
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%
Ha ez sem érthető, belinkelek egy szótárat.
2011. júl. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Nem azért mert mást szeret, és nem azért mert nem jövök be neki. Csak sajnos nagyon elb.asztam :( :(
2011. júl. 20. 01:11
 13/28 anonim ***** válasza:
Arra a csajra céloztam, akit éppen átversz és tartaléknak használsz.
2011. júl. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Nem verem át. Én őt is nagyon szeretem/szeretni fogom. De annyira mint a másik lányt soha. És ha egyszer "A lány" felajánlja, hogy lehet valami, szemrebbenés nélkül hagynám ott ezt a csajt...szóval valahol lehet, hogy mégis átverem. De valamit muszáj csinálnom. Olyan nem lehet, hogy akkor senkim sincs.
2011. júl. 20. 01:24
 15/28 anonim ***** válasza:
Miért nem?
2011. júl. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ha neked nincs barátnőd, szerelmed, nem hiányzik?
2011. júl. 20. 01:50
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
A "kapcsolatban" státusz nem hiányzik, ha nincs konkrét jelöltem. Ha van, eleve nem érdekel más.
2011. júl. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
82%

"Olyan nem lehet hogy senkim sincs"


Két opció közül választhatsz:

1. Összejössz a ló helyett a szamárral, egy darabig talán jó is lesz de aztán ahogy jobban megismered kegyetlenül mellbe fog vágni az érzés hogy "hoppá! hisz ez a csaj egyáltalán nem is olyan mint akit igazán szeretek, akit kerestem benne mindvégig", amit remélhetőleg hamar követni fog a bűntudat amiatt hogy feleslegesen kihasználtad őt hiszen ő nem tud róla hogy ő csak második nálad, de nem fogsz akarni kilépni ebből mivel "Olyan nem lehet hogy senkim sincs".

2. Leépíted a szamarat, a lovat meg szépen lassan elfelejted (nekem ne mondd hogy nem fog sikerülni, nincs lehetetlen!). Hogy miért? Mit gondolsz te mit érdemelsz? Szamarat vagy lovat? Ha úgy gondolod hogy lovat érdemelsz akkor lovat keress! Ne add alább! A világ egy hatalmas istálló ahol valósággal hemzsegnek a lovak. Majd te is rájössz erre.

2011. júl. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
De nekem senki más nem kéne, csak ő. És ha már nem kaphatom meg őt, olyat próbálok, aki a legjobban hasonlít rá...
2011. júl. 20. 02:13
 20/28 anonim ***** válasza:
Ellentmondasz magadnak.
2011. júl. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!