Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arról, ha xy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha xy azért jár valakivel, mert azt a csajt látja benne, akit igazán szeret? Viszont akit igazán szeret, soha nem tudja megszerezni, és tuti, hogy elfelejteni se fogja. Viszont a másik csaj majdnem ugyanolyan kívülről-belülről.

Figyelt kérdés
Csak amolyan "butított verzió", tehát valami mégis hiányzik belőle. Igen, az xy én vagyok...:) :)
2011. júl. 19. 23:20
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Bizonytalan vagyok nagyon...
2011. júl. 20. 02:22
 22/28 anonim ***** válasza:
100%

"De nekem senki más nem kéne, csak ő. És ha már nem kaphatom meg őt, olyat próbálok, aki a legjobban hasonlít rá..."


De abban a másikban is őt keresed.

Észrevettem hogy neked mindenáron társ kell. De miért? Most gondolj bele: ha igazán szeretsz valakit akkor nem akarsz mással lenni csak ő vele. Vagy ő vagy az egyedüllét. Viszont te már hajlandó lennél mással összejönni, ebből pedig kiderül hogy egyrészt nem is szereted őt annyira mint azt hiszed, másrészt te egyszerűen rettegsz attól hogy esetleg nincs melletted senki, félsz a magánytól. Harmadrészt pedig annak érdekében hogy ne kelljen szembenézned a magánnyal képes lennél annyira lealacsonyodni önmagad szemében is hogy olyan emberrel jössz össze akit egyszerűen nem szeretsz. Olyan pedig nincs hogy majd később beleszeretsz az illetőbe.


Én azt mondom hogy neked most mindennél jobban jönne néhány hónap egyedül. Átgondolni fontos dolgokat, választ találni arra hogy miért is nem érzed magad jól egyedül. Ez kell most neked.


2:05 voltam.

2011. júl. 20. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
első szerelem, majd elmúlik
2011. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Szia 21:44-es. Nem első szerelem.
2011. júl. 26. 21:49
 25/28 anonim ***** válasza:

ha így állsz hozzá akkor nem érdemled meg a "lovat"..de még a "szamarat" sem...

ha minden lányban csak a "lovat" keresed akkor tényleg egyedül kéne lenned egy jó darabig

2011. júl. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
fiú vagy lány vagy?
2011. júl. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Ha azzal nem jöhetsz össze, akit állításod szerint igazán szeretsz, ne jöjj össze senkivel. Nem lesz jobb, akkor is a másik fog az eszedben járni, és nem fog jól esni a "hasonmás" társasága. Olyan meg nincs, hogy 16 évesen nem lehetsz egyedül.. Ugyan már. Miért ne lehetnél? Foglald el magad, találj hobbit, járj el a haverokkal, szeress ki a csajból, és utána keress mást, akit ugyanúgy, vagy még jobban szeretni fogsz. Leszel te még nagyon szerelmes másba is, hidd csak el.
2011. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Egyébként fiú vagyok 90%-os válaszoló...különben nem csajokról írnék :D
2011. júl. 26. 22:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!