Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok változni, de hogyan? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Tehát adott egy kapcsolat. Pont ma vagyunk 11 hónaposak, és az lenne a problémám, hogy Én alapjáraton túl ragaszkodó típus vagyok. Tehát szeretnék a barátnőmmel lehető legtöbbet lenni. Az utóbbi 2 hétben barátnő részéről, családi okok miatt nagyon keveset tudtam találkozni összesen vagy 2x. Múlt héttől, a mai napig rosszul érzem magam amiatt, hogy nem láthatom és lehettem vele együtt. Mikor meg vele voltam, megbántottam párszor, vagy bunkó voltam vele. De nem akartam szándékosan. Az agyam tudja hogy Ő sem tehetett ellene, mert nem ért rá, de a szívem, vagy a lelkem meg húzott nagyon felé, és emiatt önkénytelenül is megbántottam... És tényleg tudom hogy nem tehet róla, és nem is hibáztatom. És csak én akadok fennt ilyeneken...


Ő egy olyan Nő, aki ritkán mondja azt hogy "hiányoztál", mert mindig lefoglalja magát valamivel.. Kerti, házi munka, olvasás... stb. Én meg ugye túlontúl ragaszkodó típus vagyok. És ez sem egyszeri eset volt már (hogy megbántottam, vagy bunkó voltam vele). Tudom, és érzem hogy szeret, de ha tovább folytatom, tehát nem tudok ilyen dolgokat vagy helyzeteket kezelni, akkor el fogom üldözni magam mellől. Amit nagyon nem szeretnék, mert túl jó Nő ahoz hogy ilyenek miatt elveszítsem...


Tudom, azon kéne változtatnom, hogy valahogy visszafogjam magam, és ne bántsam meg ilyenekkel. Mint már írtam az eszem tudja hogy "ilyen is előfordul" hogy mondjuk pár napig nem tudok vele találkozni. De a szívem, vagy lelkem meg nagyon vonzódna hozzá. És emiatt nincs étvágyam, sokszor nézek a telefonra hogy hátha hív vagy valami. Fent van-e neten... (Jó nem betegesen..) És ez így kibukik belőlem, amivel ugye nem teszek jót neki....

Ma tudtam vele neten beszélni, és sajnos megint sikerült kicsit megbántani. Holnap találkozok vele, mert meg kell beszélnünk 1-2 dolgot... Nagyon remélem nem fog szakítani.


1-2 hónapja kérdeztem tőle mikor hasonló szitu volt, hogy akkor mégis min, vagy hogy változtassak magamon. Erre pedig csak azt válaszolta hogy "Hát azt neked kell tudnod."


Már tudom. Csak azt nem hogy hogyan csináljam. Mert biztos lesznek még hasonló újabb helyzetek, de azt nemtudom hogyan kezeljem. Mert mondjuk van egy igazság érzetem, amit én azthiszek hogy tényleg úgy van, de közben mégsem, mert a barátnőm is elmondja az Ő látásmódját, és igazat adok neki. Tehát amit igaznak hittem az valójában mégsem az... bonyolult.


Remélem azért megértettek. :S


2011. júl. 20. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok mint te! Nagyon ragaszkodok a barátomhoz és úgy érzem ő kevésbé ragaszkodik hozzám! Én is mint ahogy te is írtad ha nincs velem akkor nincs étvágyam meg csak várom hogy hátha ír neten vagy ír smst vagy nézem a telefont hogy mikor hív már. Mondhatni körülötte forog a világom. Nehéz ez az ügy mert én is változni szeretnék hogy ne függjek ennyire tőle. Én veled ellentétben nem bántom meg inkább ő szokott azzal hogy nem ragaszkodik úgy hozzám. Nem mondja hogy szeret vagy hiányoztam mert leköti a munka meg az edzés én viszont belepusztulok és már lassan kibukok és akkor érzem hogy meg fogom bántani. Szóval kedves kérdező ugyan ez a gondom jólenne valaki adna értelmes használható tanácsot nekünk.
2011. júl. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát ez meg a másik. Nekem eddig csak olyan barátnőim voltak, akik tényleg sokat akartak velem lenni (és velem is voltak) De ez az első olyan kapcsolatom, ami merőben eltér az eddigiektől. És ez nem feltétlen baj, csak nekem ez sztem új.... és így nehéz visszafognom magam. Tényleg nagyon Rendes Nő, és ennél jobb barátnőt nem is kívánhatna az ember... csak tényleg ez hogy ragaszkodhatna jobban is. :S 10 évente egyszer jön egy ilyen lány.


20/F; 20/N

2011. júl. 20. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Én azt találtam ki,hogy leülök és megpróbálom vele megbeszélni mit érzek ezt tanácsolom neked is! Csak arra figyelj hogy ne bántsd meg hanem próbáld megérteni őt is....én is ezt teszem már 1 éve de még mindig nem sikerült :D Amúgy ez van mi ilyenek vagyunk hogy szeretjük a sok figyelmet...most vagy hozzánk fognak alkalmazkodni vagy mi fogunk alkalmazkodni ez a két lehetőség van. Amúgy a mi estünkben én vagyok a lány 20 éves és ő a fiú és 28 éves.
2011. júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Figyelj, Én értelek. Nehézkes ált. vele beszélgetni, mert mindent vagy magára vesz, vagy támadásnak vél.... meg ilyenek. De ez a kisebbik probléma. Amúgy én teljesen megértem a barátnőmet. Tényleg igaza van, és megértem ha egy idő után besokallna... Valószínűleg én is besokallnék.

Tenni akarok érte, de ezen Ő szerintem nem igazán tudna segíteni. Csak annyit hogy vár. (Hogy később lássa hogy tényleg változtam.) Tenni nekem kell egyedül. De mondjuk nemártana egy támpont vagy valami hogy hogy csináljam.

2011. júl. 20. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!