Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? A párommal tnap megbeszéltük, h 2ig (hajnal) dolgozik, munka után jön értem! Reggel felkelünk, megcsinálja a fodrász a hajam, hazahoz a Kedvesem, és megyünk egy esküvőre!

Figyelt kérdés
Erre... az történt, hogy Ő nem végzett 2kor, csak 5kor! Nekem elfelejtett szólni, h későn végez! Sőt... hazament aludni! Az egész nap terve felborult! Én kerestem, semmi reakció! (Mert Ő otthon alszik) 10kor leléptem itthonról, fél 12kor, indulás előtt 2perccel hívott, h megyek??!! Kicsit kiakadtam, persze nem mentem! Az egész napot végigbőgtem!
2011. júl. 23. 15:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Na, előző elötti elötti. :D :D Tehát aki a végén az sms-ről beszélt, és előtte a munkáról és a +3 óráról.
2011. júl. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
0%

Tudom, rohadás módon régi a kérdés, de nem bírom megállni, hogy ide ne írjak 9 év távlatából.

Magamról annyit, hogy két állásban is dolgozom, hogy túléljünk a barátnőmmel. Most vesztette el az állását, és még a másik helyen nem tud kezdeni hetekig. Iszonyatos bevételkiesés ez, és nyakunkon van két hitel - egy lakáshitel, meg egy személyi kölcsön, hogy a házat lakhatóvá tegyük. És ne olyan villanyvezetékeken múljon egy lakástűz, ami még "vidáman társalgott a velociraptorokkal". Nem dicsekvésből, nem panaszkodásból mondom, nem azért, mert azt akarom, hogy mindenki dobjon egy hátast hogy én mekkora nagy ász vagyok. Nem. Teszem a dolgom, és ez így van jól. Olyanok ugattak itt súlyosan "nempatikus" hangnemben a srác/férfi ellen, akik a büdös életben nem dolgoztak váltott műszakban (közvetlen a műszak után másodállással). Plusz nehezítésképpen ráadásul úgy hogy egy-egy éjszakás után még szambázhattak ki**szott 100 kilométereket oda-vissza, hogy ügyeket intézzenek, azért hogy végre beköltözhessenek a házba, amit az előző tulaj unokahúga becsülettel hagyott lerohadni. Pofázzátok a hülyeséget, és hozzá akkora bélletes pofátok van, hogy azon a Setra busz gond nélkül átfér. Van hogy egyik nap elindulok, és laza 36-44 órákat vagyok talpon. Aludni ott alszom, ahol esetleg tudok. Ha nekem ilyen párom lenne, mint egyik másik csimpánzformájú kommentvitéznő, úgy b***nám ki, hogy le se esne. Egyik részről elvárásokat támaszt, hogy legyen ez legyen az, legyen egzisztencia (mert különben egy életképtelen sz**, párkapcsolatra nem való sz** vagyok), másik részről pedig a k**va anyját, hogy merészel elfáradni? Hát elmentek ti a híg p**sába! Az ilyen napietus féle léhűtő nyomorékoknak egyet tanácsolnék: játsszanak inkább a kis aktacsomóikkal, és maradjanak meg a kompetenciáiknál. Vagy ha akarnak egy kis próbaverziót, akkor várom őket szeretettel. Privátban egyeztetjük, hogy mikor, melyik két nap húzós. Szépen velem együtt felveszik a munkát, csinálják amit én, "aznapi" bérem fele az övék. Meglátjuk, hogy a második 24 óra vége fele hogy néznek ki. És mennyire lesznek pengék. Elárulom: semmivel sem lesznek frissebbek nálam. Sőőőőőt! Szerintem a 24. óra után zokogva követelnék a pihe-puha szépen vetett ágyikót. Szóval, kedves csingilingi-csiribiri gyászkoporsók, a lehetőség számotokra is adott, várom a bátor jelentkezőket!

2020. jún. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
49%

Nem emlékszem erre a kérdésre, de 9 éve írkált minden kérdés alatt ez a napietus, aki anno tényleg tenyérbemászóan primitív és eszelős volt :D

Amúgy ma már tök más jut eszembe az egészről. Milyen munkahely az, ahol nem engednek el egyszer időben? "Most hajnali 2kor legkésőbb haza kell mennem, mert megyünk esküvőre". Nekem ez a furcsa, amiről persze senki nem beszélt, érted, egy esküvőt nem 1 nappal előtte tud meg az ember, ezt hogy sikerült összehozni? Meg miért ment haza, nem együtt szoktak aludni? De a nőcit sem védeném be, ahogy itt tették, az az igazság hogy jó nagy hülye volt. Csak várt, hogy valaki irányítsa, magától nem jutott eszébe, hogy el kell kezdeni készülődni? Egy esküvőre azért illik elmenni akkor is, ha épp összevesztél a pároddal, még úgy is, ha kicsit késve érnek oda. Akár elindulhatott volna nélküle is, tudtommal 2011-ben már mindenkinél volt mobil, max a helyszínen találkoznak. Vagy mondok még jobbat, átmegy a barátjához délelőtt, méltatlankodik egyet (teljesen jogosan), de nincs elcseszve a program.

2020. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
25%

Igen. Ez így amit írtál, abszolut jogos. HA igaz, akkor purtyvadás módon sz**ul lett megszervezve/lekommunikálva. A munkával kapcsolatban nálunk lehet olyan, hogy váltáskor belecsap a teljes pöcegödör tokkal-vonóval a ventillátorba. Ilyenkor az adott szolgálati hely szépen marad a s***én és teszi a dolgát. Elhárítja a helyzetet. Nem HTK-zzuk rá a váltásra a f**tömeget. Nincsen hazamenetel. Lehet hogy a a műszak elvi végétől még 3-5 órát is ráhúzunk. Nem tudom, hogy a kérdező párja milyen munkakörben dolgozott, de ha olyanban, mint én, akkor ilyenek vidáman előfordulhatnak. Az együtt(nem)élés játszhat még házastársi kapcsolatban is akár. Van ismerősöm, aki nem együtt lakik a párjával (hogy miért, az bonyolult).

A lényeg a lényegben, hogy ha másra nem, arra jó volt a kérdés, hogy a sok majomnő idejöjjön a nyelvét köszörülni (a vagy valós vagy fiktív) "büdösbunkószemétpasin". És ezáltal megmutatták, mennyire nem látnak ki a szemük mögül. És nem bírtam szó nélkül elmenni a kommentek mellett.

2020. jún. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Tseppkoe ***** válasza:
#22.Lidérc?
2021. ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Igen. Olyasmi, ami szereti riogatni a népeket. 😆😆😆😆
2021. ápr. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!