Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálom? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálom? A párommal tnap megbeszéltük, h 2ig (hajnal) dolgozik, munka után jön értem! Reggel felkelünk, megcsinálja a fodrász a hajam, hazahoz a Kedvesem, és megyünk egy esküvőre!

Figyelt kérdés
Erre... az történt, hogy Ő nem végzett 2kor, csak 5kor! Nekem elfelejtett szólni, h későn végez! Sőt... hazament aludni! Az egész nap terve felborult! Én kerestem, semmi reakció! (Mert Ő otthon alszik) 10kor leléptem itthonról, fél 12kor, indulás előtt 2perccel hívott, h megyek??!! Kicsit kiakadtam, persze nem mentem! Az egész napot végigbőgtem!
2011. júl. 23. 15:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
16%
napietus.bog.hu rád meg rádférne, hogy valaki rendesen megkúrjon, mert amilyen válaszokat írsz néha... 30 körüli elhízott úgymond "feministák" fröcsögnek ilyen stílusban.
2011. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
18%
támogatom
2011. júl. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem értitek a problémámat! Meg volt beszélve, ha végez, akk hív!!! Tehát felkelek!!! De...nem hívott! Pechére magamtól is felkeltem!!! Hm??? Értitek már?
2011. júl. 23. 15:59
 14/26 napietus ***** válasza:
50%

29 vagyok, jó az alakom, rendben van a szexuális életem, köszönöm. és utálom a feministákat. de senki nem szereti, ha borul a programja, mert 1 idióta, akivel szerencsétlenségére együtt jár, képtelen a telefonját megemelni.


ha fordítva lett volna, tehát a lány csinál ilyet, ugyanezt írom.

2011. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
8%
értjük mi, biztos a jóember belefásult a munkába hajnali ötkor és lehet élni sem volt kedve abban a pillanatban, ne a csávot csesztesd ha már bent kellett maradnia 3 órával többet, nem tudom hány éves vagy de megérthetnéd őt is
2011. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Sztem maradjunk a témánál! És ne napietus.blog.hu-t alázzátok! Pls!
2011. júl. 23. 16:02
 17/26 napietus ***** válasza:
30%
ja, "belefásult" három túlórába...hogy oda ne rohanjak...nehéz lesz neki az élet, ha ennyibe "belefásul"
2011. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
92%
Az a kérdés merült fel bennem a válaszok alapján, hogy melyik lehet a fontosabb? Az a max. pár ezer forint (nem hiszem, hogy a +3 óra munkával többet keresne, ha mégis, bocsánat), vagy a barátnőjének/élettársának a kedve, és a kapcsolatról alkotott képe. Ezzel nagyon meg lehet sérteni egy nőt, tanulni kell az esetből. Nem hiszem, hogy ha ír egy sms-t, hogy "bocsi drágám, későn érek haza", az felkeltette volna a kérdezőt, ha alszik is.
2011. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Aki osztja a kérdés feltevőjét az képben van?Miért kell így hozzá állni valakihez..?Bunkók!Tehát a nehéz felfogásúaknak..A probléma nem az hogy dolgozik hanem hogy nem úgy tett ahogy megbeszélték, de még ez sem lett volna baj ha időben közli, és másik megoldás után néznek együtt..Szerintem, jogos a felháborodásod, de ez még nem akkora probléma hogy így kiakadj miatta..Nyilván tényleg fáradt volt, de azért beszéld meg vele hogy ez így gáz..Mondjuk én azért haragudnék mert aggódós vagyok, és aggódtam volna..
2011. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Az előző voltam, fiú vagyok.
2011. júl. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!