Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudunk elszakadni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudunk elszakadni egymástól?

Figyelt kérdés
Szakítottunk, mert már nem érezzük egymás iránt a szerelmet. Van kiszemeltem, neki viszont alakul is a kapcsolata, mégis ugyanúgy összejárunk szeretkezni. Egyszerűen imádjuk egymás testét, tökéletes vele a szex és állítása szerint velem is. Fura, nem tudom, miért van ez. Abba akarjuk hagyni, nem helyes így, mégis hiába határozzuk ezt el, nem tudunk elszakadni egymástól. Hiányzik a másik, keressük egymás társaságát és a szex is hiányzik a másik féllel mindkettőnknek. Miért van ez? És miért nem végleges az elválásunk?
2011. júl. 24. 00:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
21/L, 18 éves koromban velem is ez volt az exemmel, de hál'isten leszoktunk róla :D zavaros volt, mi sem tudtunk elszakadni, de sztem csak az idő miatt, sokat voltunk együtt, elsők voltunk egymásnak, és nehéz volt az elválás, de piszkosul :( viszont jobb egyszer s mindenkorra lezárni, légy erős!! és hagyjátok ezt abba! ha nem működik a kapcsolat, kár erőltetni, a végén így se úgy se jöttök ki jól!
2011. júl. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Aztán mi lett? Újra megpróbáltátok, vagy elengedtétek egymást? :)
2016. júl. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!