Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így minden lánynál akivel lehet valami köztünk? Nem értem! Tényleg. MONDJA MEG VALAKI!

Figyelt kérdés

Mindig az a téma, hogy megismerkedek egy lánnyal, tetszik nekem, neki is én, jól elvagyunk....csak mindnek az életében ott egy "volt pasi", akire azt mondják, hogy túl vannak rajta miattam....aztán mindegyik belezavarodik h neki mégis a volt pasi kell(aki bunkó volt velük és dobta őket). Meg van olyan is, hogy bejövünk kölcsönösen egymásnak egy csajjal, csak mindig depiidejei vannak a volt pasija miatt aki rosszul bánt vele régen, és tanácstalan...Ez miért van így minden lánynál??? nem hiszem el már...Olyat meg nem lehet találni,akin az én koromban nem ment még át valaki...vagy nagyon ritka, főleg az, hogy még be is jöjjünk egymásnak...



18/F


2011. júl. 24. 21:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Na erre én is kíváncsi vagyok!
2011. júl. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Nők... Ki érti őket?
2011. júl. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Azt konkrétan nem tudom, hogy miért van így azoknál a lányoknál akikkel megismerkedsz (gondolom határozottság = 0), de arra esküdni mernék, hogy velem ilyen problémád nem lenne.. :D
2011. júl. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

21:54:


Eddig mindnél ez volt. Ha elindult a kapcsolat, és minden jónak látszoitt, akkor is előjött ez. Komolyan nem értem. Már el sem hiszem, hogy van olyan, akinél nem lenne ez:S És minden passzolna persze mellette.


12-13 évesekkel meg nem szeretnék kezdeni, csak azért hogy első legyek számukra, és én legyek az az "elfelejthetetlen exbarát".

2011. júl. 24. 21:56
 5/27 anonim ***** válasza:

ez van...

először minden lány szeret hinni a mesékben, hogy az 1. szerelme az igazi, örökre együtt lesznek és majd örökre szereti.

aztán az 1. pasi, aki egy kicsit is megtetszik nekik és a szexért képes kicsit érzelmeket hazudni - na, hát bedőlnek neki.

és, mikor már megvolt, amit a srác akart, utána egyből nem lesz érdekes a csaj, altűnik a kedvesség, tovaröppennek a nem létező érzelmek, és a fiú elsétál egy másik, általa jobbnak tartott csajjal, maga után hagyva naiv hercegnőt, aki már beleélte magát az 1000 fős esküvőbe, meg a 18 gyerekbe.

és ez 100-ból 98-szor így van kb.

aztán utána a csaj rájön, hogy a mese tényleg nem valóság, és hogy jobban teszi, ha már csak önmagában bízik, mert a fiúkban nem lehet.

és jár másokkal is, de annyi érzelmet már nem feccöl a dologba mert megégette magát.

egy kis falat mindig húz, benne lesz az óvatosság.

ez van :/

sokan kihasználják a lányokat, főleg a 16-8 éves fiúk, akiknek a legtöbbje 1 dolgot akar.

nem érdemes várni, hogy ezen túllegyenek a lányok, főleg az érzékenyebbek.

aki már megkapta az élettől a leckét, abban mindig ott lesz a félelem.

20/L

2011. júl. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem féltek! Ecsetelgették hogy mennyire imádnak stb...Meg úgy is éreztem. aztáne gyszercsak mindige lőjön ez a probléma...



Most meg megismerkedtem egy lánnyal, bejövünk egymásnak, jól megértjük egymást, minden ok, de ő is az évekkel ezelőtti pasija miatt depizik...komolyan mondom nem értem...

2011. júl. 24. 22:00
 7/27 anonim ***** válasza:
Neee, ne engedd, hogy depizzen veled! Akkor lelkiszemetes leszel, azt meg ugye nem akarjuk... ha depis hangulatban van, mond azt,hogy majd beszéltek, ha jobb kedve lesz! Semmi esetre se hagyd, hogy lelkizzen veled, hacsak nem a barátja akarsz lenni...
2011. júl. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Nem velem depizik...csak mondta hogy miatta van depis kedve...ezért nem beszélünk.
2011. júl. 24. 22:03
 9/27 anonim ***** válasza:
Na, akkor majd beszéltek, ha jobb kedve lesz... ha bejössz neki, tuti keresni fog!
2011. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Így félek belevágni, nehogy megint az legyen, hogy kapcsolat közben jön rá, hogy mégis a másik kell...hát majd lesz valami. Engem úgy látszik üldöz ez a dolog...
2011. júl. 24. 22:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!