Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez így minden lánynál akivel lehet valami köztünk? Nem értem! Tényleg. MONDJA MEG VALAKI!

Figyelt kérdés

Mindig az a téma, hogy megismerkedek egy lánnyal, tetszik nekem, neki is én, jól elvagyunk....csak mindnek az életében ott egy "volt pasi", akire azt mondják, hogy túl vannak rajta miattam....aztán mindegyik belezavarodik h neki mégis a volt pasi kell(aki bunkó volt velük és dobta őket). Meg van olyan is, hogy bejövünk kölcsönösen egymásnak egy csajjal, csak mindig depiidejei vannak a volt pasija miatt aki rosszul bánt vele régen, és tanácstalan...Ez miért van így minden lánynál??? nem hiszem el már...Olyat meg nem lehet találni,akin az én koromban nem ment még át valaki...vagy nagyon ritka, főleg az, hogy még be is jöjjünk egymásnak...



18/F


2011. júl. 24. 21:48
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem csak téged:(
2011. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Srácok, ébredjetek fel! A csajoknak nem a kedves fiúk kellenek. Álljatok át a bunkó oldalra, máris lesz csajotok. Sajnos a tapasztalat beszél belőlem.
2011. júl. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

ma 22:48!


Sajnos kezdem én is ezt gondolni... Ismétlem sajnos.

2011. júl. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
22:48 : Sajnos igazságod van... kezdem látni én is, mivé kéne válnom, hogy legyen nőm... de elég kétségbeejtő:S
2011. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

21:54 vagyok

Értem én. Viszont azt sose várd, hogy minden tökéletesen passzoljon, mert egy párkapcsolatban mindig akadnak nehézségek, amiket át kell vészelni v. meg kell oldani.

Azt pedig egy szóval sem tanácsoltam, hogy 18 évesen 12-13 éves kislányokra hajts rá.

Azért írtam, amit írtam, mert ez számomra is furcsa. De mindegy, mert én a kapcsolatokról, a többség számára "érthetetlenül" gondolkodom. Ezzel pedig nem nyúzlak.

2011. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

ma 22:50-es vagyok!


Akkor lehet, hogy örökre egyedül maradok... Én nem tudom megjátszani a bunkóságot.

2011. júl. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 k4lm0p1r1n ***** válasza:
a barátnőmnek én vagyok az első barátja, nekem nincs ilyen problémám, de javasolni tudom az ilyen esetekeben hogy dugd ki belőlük a lelket is. és ez most nem egy köcsög férfi tanácsa. de tényleg. a szexszel egy lány sok dolgot meg tud oldani magában. én legalábbis eddig ezt vettem észre. lányok előre is elnézést kérek mindazoktól akik ebben nem értenek egyet.
2011. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Kislányok.
2011. júl. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Az a durva, hogy amikor 20 éves csajjal jöttem össze, ott is ugyanez jött elő pár hónap után...pedig azt állította, hogy én elhoztam neki az "új életet", és nem érdekli már a régi, aki amúgy még 16 évesen volt neki. Aztán pár hónap után dobott, és inkább sírdogál a régi után, aki semmibe se veszi:S


Az a baj szerintem, hogy ők talán szeretnek szenvedni. A továbblépés első lépése szerintem, mikor elhatározod, hogy tovább fogsz lépni, adsz esélyt egy új kapcsolatnak, főleg ha még tetszik is az illető...Én sohasem szenvednék olyan miatt, ami nem jöhet össze...nem értem ezt a női logikát.

2011. júl. 25. 11:24
 20/27 anonim ***** válasza:

"nem értem ezt a női logikát."

Nem vagy egyedül. Sőt, jobbat mondok, ők se értik a saját logikájukat.

2011. júl. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!