Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korkülönbség. Tényleg olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korkülönbség. Tényleg olyan rossz a fiúk részéről?

Figyelt kérdés

17 vagyok, a fiú, akit szeretek pedig 22.

A tesóm szerint iszonyatosan rossz lehet a pasinak, aki már egy érett férfi, hogy egy kis tizenhét éves a barátnője. Nem érzem magamat kislánynak, sok mindenen mentem keresztül, ami óvatossá tett. De ha a fiúnak tényleg ennyire rossz, nem akarok neki semmi bajt okozni... Csak szeretem. Nekem mindegy, hogy huszonkettő, nem arra megyek, hogy jó legyen az ágyban vagy hogy tapasztalt legyen. Csak kedves volt, beleszerettem a természetébe és a külsejébe is.


A kérdéseim azok lennének, hogy egy fiú számára tényleg olyan rossz, ha a lány és közte öt év van? Vagy gáz? Esetleg komolytalan?



Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2011. júl. 25. 22:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
nővérem most 18 pasija 23 sztem tök normális eg yilyen korkülönbség
2011. júl. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!