Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne, ha a legjobb barátnőm volt pasijával járnék?

Figyelt kérdés
Ma ismertem meg.. és nagyon hasonlítunk.. és azt mondja én vagyok az eddigi legjobb fej csaj.. Nem szeretnék vele járni.. de nem tudom hogy mit gondolna a barátnőm..
2011. júl. 26. 19:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Lol...
2011. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha szakítottak - ráadásul nem miattad - , akkor szabad préda.
2011. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha csak a volt pasija, akkor sztem nem lenne szemétség.
2011. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődet kellene kérdezned,hogy ezt eltudná-e viselni.Számomra tabu témák a barátnőim exei mindenféleképpen és mindenki más is,mivel van párom és szeretem is és semmiféleképp nem akarom lecserélni.
2011. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

kérdezd meg a barátnődet, hogy zavarná-e?!

de ha tényleg jóban vagytok a barátnőddel, én nem kockáztatnám meg!

2011. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy nem szeretnél vele járni, akkor mi a kérdés?

Most kell vagy sem?

2011. júl. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:

szerintem az lenne... ha belegondolom magam a helyedbe, nekem többet ér a barátnőm, mint egy kapcsolat, ami lehet, hogy nem is tartana sokáig..

de hogy-hogy most ismerted meg a srácot, ha a legjobb barátnőddel járt? akkor nem tudtál róla semmit? nem jártatok össze szórakozni akár vagy valami?

2011. júl. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha a legjobb barátnőd egy felvilágosult ember, akkor nem kérdéses. Inkább az kérdéses, hogy mennyire barátnő az olyan, aki szívügyekbe akar észérvek alapján belekotyogni...
2011. júl. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Az lenne,de ha nem szeretnél vele járni,akkor úgyis mindegy,nem?
2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem tuti zavarná. én is összejöhettem volna a haverom volt csajával, de a haverom miatt nem tettem meg.
2011. júl. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!