Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szemétség lenne, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemétség lenne, ha a legjobb barátnőm volt pasijával járnék?

Figyelt kérdés
Ma ismertem meg.. és nagyon hasonlítunk.. és azt mondja én vagyok az eddigi legjobb fej csaj.. Nem szeretnék vele járni.. de nem tudom hogy mit gondolna a barátnőm..
2011. júl. 26. 19:58
1 2
 11/15 emolány ***** válasza:
Én előbb megkérdezném a barátnőm hogy érez e még iránta valamit és ha nem akkor járnék a sráccal. Szerintem te is tedd ezt.
2011. júl. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A pasik jönnek mennek, viszon igaz barátot találni nagyon nehéz dolog.Ne tedd ezt a barátnőddel biztos nagyon fájna neki.Ő a volt barátja és lehet hogy már nem szerelmes belé de attól még csak az élete része és biztos fájna neki látni hogy ilyen megalázó helyzetbe hozzátok.Semmiképp ne gyere összevele keress magadnak mást.


Te mit szólnál ha egy jó barátnőd összejönne egy exeddel?

(és most ne egy 2 hetes kapcsolattodra gondolj..)

2011. júl. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
szakított velem a barátom, egyik volt bnőm miatt... (a csajt a vlt barátomon keresztül ismertem, csak jól összebarátkoztunk) ezután jóban voltunk még 1 darabig, a kapcsoaltunk akkor romlott meg, mikor összejött az exemmel...szerintem ne tedd ;) átéltem, nagyon szar érzés...keress mást :)
2011. júl. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

csak akkor járj a csávóval ha a barátnöd túl tette magát a pasin és van már mása!!

és elöbb persze ismerd meg a pasit és kérdezgesd a barátnöd hogy milyen volt az exével!!: DD

2011. júl. 27. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
IGEN, szemétség lenne. nem is értem, hogy a lányok hogy lehetnek ilyen szemetek a barátnőjükkel. remélem, te nem leszel az (bár valóban az mérvadó hogy a barátnőd mit szól hozzá.).
2011. júl. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!