Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti hogyan kezelitek azt a problémát, ha a szexuális étvágyatok sokkal nagyobb a barátnőtökénél?

Figyelt kérdés

Ráerőltetni nem fogom a napi egy szex-et,örülök,ha 2-3 naponta szeretné.

De ez nekem így nagyon rossz,nem tudom hogy bírni fogom-e hosszútávon.

(vakációzó gyerekek kíméljenek meg a válaszoktól,thx)


2011. júl. 27. 14:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok de nálunk is ez a helyzet.Én örülnék a napi egynek de van hogy 3-4 naponta vagy hetente :/ és elég kevés.De nem tudom mit tehetnék hogy ez ne legyen így.

L19

2011. júl. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Hát..kedves utolsó...ennél azért érettebb gondolkodású vagyok.

Egy szakításhoz ennél sokkal több kéne.Viszont egyre inkább átlátom azoknak a "sorstársaimnak" a helyzetét,

akik szeretőt tartanak..."


Már ne is haragudj, de most jó nagy ellentmondásba keveredtél! A megcsalás pontosan az egyik legnagyobb, legundorítóbb szakítóok, úgyhogy ha éretten gondolkodsz nem teszed ki a barátnődet ennek a megaláztatásnak. Ha már csak felmerült benned, akkoris jobb szakítani, mert úgysem lesz jó vége...

2011. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Igen? És mégis mit mondjak neki?

"drágám,ne haragudj,sokat gondolkodtam,én ezt már nem bírom,vagy lefekszel velem,vagy fel is út,le is út"..

Ilyet biztosan nem fog tőlem hallani,mert úgy kiborulna hogy olyat te még nem láttál,és mert nagyon szeretem!


Olyan könnyen rávágjátok,hogy "szakítsál"vagy"ne szakítsál"..Azt hiszitek ez a való életben így működik??

Nem vagyok már 18 éves gyerek,aki a legapróbb sérelem miatt taccsravágja a "szerelmét".

A kérdésem elsősorban olyan emberekhez szól,aki hasonló szituban van,mint amiben én...

2011. júl. 28. 12:34
 24/25 anonim ***** válasza:

Én tanácsoltam, hogy beszéljetek róla, külön írtam azt is, hogy ne úgy, mintha zsarolnád ezzel... hanem jöjjetek rá, miért nem akarja többször, mert biztos megvan az oka, talán ő se tudja mi az!

Mi is megtudtuk beszélni, minden rendben van velünk :)

Szóval nem kell felkapni a vizet, inkább fogadd meg a tanácsot! :) biztos, hogy van rá jó megoldás, ami nem a szakítás!

2011. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,köszi,de már sokat beszélgettünk erről.

Úgy is fogalmazhatnék,hogy nincsen "tabutéma".

"Ő nem igényli többször"...-a tesztoszteron szintjét sajnos nem tudom megemelni,viszont az sem lenne jó,ha bábuként feküdne az ágyon a kedvemért,látnám rajta,hogy "fejben nincs ott",én pedig gyakorlatilag izgatom saját magamat...


Úgy döntöttem,hogy kicsit szemét leszek,és megvárom amíg ő közeledik.Akkor majd nekem nem lesz kedvem hozzá,mert "fáj a fejem",vagy valami hasonló hülyeséggel elhárítom.

Ha kell,ezt többször is el fogom játszani.Pokoli nehéz lesz,lehet hogy nem is fog sikerülni.:-)

De legalább át fogja érezni,amit én érzek minden nap...

2011. júl. 28. 13:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!