Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfitársaim! Ti hogyan kezelitek azt a problémát, ha a szexuális étvágyatok sokkal nagyobb a barátnőtökénél?

Figyelt kérdés

Ráerőltetni nem fogom a napi egy szex-et,örülök,ha 2-3 naponta szeretné.

De ez nekem így nagyon rossz,nem tudom hogy bírni fogom-e hosszútávon.

(vakációzó gyerekek kíméljenek meg a válaszoktól,thx)


2011. júl. 27. 14:46
1 2 3
 11/25 bix ***** válasza:

"Párom havi max 2szer igényli... és én vagyok a lány... "


már bocsi de hány éves a pasid? én szép lassan 26 vagyok, de (már bocsánat) kanosabb mint 18 évesen... ott valami gond lehet, egy orvos ránézhetne a tesztó szintjére ha nem 40 éves, mert ez így elég gáz... ha az rendben van akkor is lenne pár ötletem, de gondolom neked is.

2011. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek kevesebb az igénye de ettől függetlenül ha én szeretném neki meg nincs kedve a egy hosszas szeretkezéshez akkor orállal, vagy kézzel megoldja a dolgot.
2011. júl. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:52


23 éves, és tudom én is hogy "nem normális" ez egy ilyen idős srácnál. És voltak nekem is ötleteim (másik nő), de nem ezzel van a gond. Amúgy fél éve szenvedek ettől, neki vannak egyébként súlyos anyagi gondjai meg iskolai, és azt mondja ezért nem kívánja. Mondjuk ezt nem hiszem el. Sajna csak magának se hajlandó elismerni szerintem hogy rámunt :(

Bocsi az off-ért.

2011. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 bix ***** válasza:
hát meló suli edzés mellett hullaként ha hazaesek néha a verbális képességeim max nem mennek, de... nah mindegy. ha nincs más nő vagy némi saját kézimunka a háttérben akkor azért egy doki csak rá kéne nézzen...
2011. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok.. igaz a barátommal táv kapcsolatban élünk de ha együtt vagyunk akkor NAPI 3-4 alkalommal.. és én is ugyan úgy kívánom őt! (:
2011. júl. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Mi egy ideig távkapcsolatban éltünk, hetente három napot voltunk együtt, de olyankor naponta többször is, aztán amikor összeköltöztünk kicsit bennem meg is maradt ez az érzés. Pedig egyébként mindig vágytam rá nagyon, ő is rám, de elég sok dolog volt napközben amitől egyszerűen nem volt már hozzá erőm, valahogy lestrapáltnak éreztem magam és úgy gondoltam úgy is nézek ki, hogy biztos nem is tetszenék. Csak azért írom, mert lehet hogy alapvetően neki is van ilyen önbizalom problémája, nekem már elmúlt, csak egy rövid időszak volt ez, de azért próbáld meg, hátha :) Dicsérd sokat, az segíthet!

Meg én pl jobban szeretem, ha előtte van sok csók, ölelés, összebújás, ezektől alapból nem bírok magammal :D Szóval ilyesmiket is megpróbálhatsz, ha eddig nem így lett volna.

2011. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőd hozzám hasonló, akkor nem sokat tehetsz. Nálunk ugyanez a probléma, én a heti 1 alkalommal is bőven meg lennék elégedve, de a barátomnak ez kevés... Ha pedig nincs kedvem a szexhez, akkor annak semmilyen formájához nincs kedvem(orál, kéz)...

Próbáld magad lekötni mással, a szexen túl is van élet, de ha neked ez annyira fontos, akkor szakíts vele!

2011. júl. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Hát..kedves utolsó...ennél azért érettebb gondolkodású vagyok.

Egy szakításhoz ennél sokkal több kéne.Viszont egyre inkább átlátom azoknak a "sorstársaimnak" a helyzetét,

akik szeretőt tartanak...

2011. júl. 27. 20:22
 19/25 anonim ***** válasza:
A szomorú az, hogy néhány hónap vagy év, és már nem csak átlátni fogod. Meddig bírod "megtagadni" magad?:S Mert ahogy telik az idő, egyre nehezebb lesz sajnos.
2011. júl. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Azért azt ne feledd, hogyha megcsalod, ahelyett, hogy mondanád neki, hogy ez neked így hosszútávon nem megy, az nem érettebb!

Figyelj, beszélj vele erről, (tudom, hogy már beszéltél, de most kicsit részletesebben, komolyabban). Tudnia kell, hogy ez benned milyen mélyen megkérdőjelezi a kapcsolatotokat. Na persze nem megzsarolni kell, hogy legyen többször, vagy elhagyod. Biztos van egy olyan pont, amit ha közösen megtaláltok, akkor többször is akarja majd, csak rá kell jönni mi ez, aztán megoldódik. Vagy ha minden próbálkozás hiába, és nem is nagyon együttműködő akkor sajnos lehet, hogy jobb lesz, ha szétválnak útjaitok, de semmiképp ne dönts a szerető mellett.

2011. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!