Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudomásom van egy megcsalásról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudomásom van egy megcsalásról. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ma délután mentem át haveromékhoz és láttam, hogy az anyja egy idegen férfival van az egyik szobába. Semmi konkrét nem volt még, csak fogdosta a férfi. Azonnal eljöttem, de sokkolt a dolog, nem tudom mit csináljak? El kéne mondanom, mert több, mint egy évtizede a legjobb haverom, de fogalmam sincs, hogy hogyan és kinek és mit kéne mondanom. Mit csináljak?
2011. júl. 27. 21:39
1 2
 11/18 anonim válasza:

előző vagyok


már mint h nem pénzben éri meg, hogy hallgass, hanem hogy folytassa-e amit csinál :)

2011. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Ne szólj bele!A haverod lehet tudja!

Másrészt semmi közöd hozzá.A barátságotok ettől független :)

2011. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
22:17 - Gondoltam rá, hogy megzsarolom, de nem pénzzel, hanem, hogy a hallgatásért cserébe velem is lefeküdne, amikor akarom, de nem, ilyet nem tennék a haveromra való tekintettel!!
2011. júl. 27. 22:22
 14/18 anonim válasza:
Szemet húnyni nem tudsz, de azért te is sorban állnál a haverod anyjánál?! Szerinted ez így helyes?
2011. júl. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

na en se mernek szolni,de a lelkiismeretem nyomasztana...


esetleg korotok?

2011. júl. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ne jó dolog beleavatkozni az ilyesmibe, de ha kiderül, hogy te tudtad és nem szóltál, akkor te leszel a szemét.


Legközelebb, ha ilyen van, kapd elő a telefont és készíts egy rövid zsaroló videót, majd állj oda a ribanc elé (ha egyedül van) és közöld vele, ha rendesen fog szopni, akkor hajlandó leszel törölni a felvételt.

Persze előtte azért küldd el magadnak, hogy legyen másolat.

2011. júl. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is láttam már ilyet,ugyanez a szitu,haverom anyja....De én nem szóltam 1 szót se róla haveromnak,jobb az ilyenből kimaradni,semmi közöm hozzá!
2011. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

A haveroddal szemben zavarba ejtett ez a dolog és nem tudnál a szemébe nézni, akkor az anyjával való játszadozás után tudnál? Eleve aki erre képes lenne, nem "sokkolta" volna a látvány... de mind1

Kamu az egész!

2015. jan. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!