Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti járnátok cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok cigány sráccal?

Figyelt kérdés
cigány vagyok de mindig is a magyar csajok jöttek be és az lenne a kérdésem a magyar csajok-hoz hogy nektek volt már cigány pasitok vagy van olyan cigány fiú aki,akik bejönek nektek???? (raszisták kíméljenek)
2011. júl. 28. 01:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
57%

Volt már cigány pasim egyszer,de soha töbet. Hatalmas nagy bunkó volt.Mindig hazudoztt(mint álltalában a cigányiok).

22N

2011. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
45%

A válasz írója 64%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:55

Ezek miatt utálják a magyarokat és jogos. Volt benne igazság, amit írtál, de mégis baromság.

2011. júl. 28. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
32%

bocs, de én nem járnék cigánnyal.

alapból nem szívesen nem ismerkednék meg vele, meg ott van azért a környezetem is, hogy mit gondolna. meg tényleg, nem egy barátomnak volt már problémája cigányokkal... és tényleg én nem szeretem a kemény rasszizmust, és a cigányokra se mondok semmi rosszat, csak félek tőlük.

17/L

2011. júl. 28. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:
egyébként tudom a magyarok nagy része hogyan viszonyul a cigányokhoz (részben meg is értem) de nem ez a lényeg hanem hogy általánosságban bejönnek az ilyen srácok???
2011. júl. 28. 02:01
 15/45 anonim ***** válasza:
74%

1. 1:47-es Teljesen megértelek, én sem szerettem volna pont cigány lenni, de sajnos ez van. Egyébként az embereket viselkedés alapján kéne sorolni, nem faj szerint... Nekem a legjobb barátom egy arab srác, aki szintén utálja a cigányokat de engem elfogadott. Tehát ezzel oda akarok kilyukadni, hogy meg kell ismerni utána húzódzkodni.

Ráadásul vissza lehet gondolni Martin Luther King-re is...

2011. júl. 28. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
62%
igen, külön emberként kell nézni mindenkit, nem bőrszín szerint, de én (ahogy már az előbb is írtam) félek tőletek.. :s és ebbe benne van az amiket pl. oldalakon látok, hogy a cigányok írják, hogy rohadt mocskos magyarok meg kéne ölni őket, stb... meg az is, amiket másoktól hallok.. és ahogy látom, hogy a legtöbb cigány viselkedik az utcán. meg azért más ha pl. lenne egy cigány haverom, meg ha járnék vele... (17/L)
2011. júl. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
mint már írtam, nekem a személyiség számít, minden egyes embernél. de mivel azt kérdezed hogy általánosságban bejönnek-e, a válaszom: Nem.
2011. júl. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
32%
MINDEN MOCSKOS CIGÁNY ! KIVÉVE AMELYIK NEM :D
2011. júl. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
30%
ja, és az is csak ellenszenvet kelt bennem, hogy pl. ők nem dolgoznak, rajtunk 'élősködnek' aztán mégis ezt kapjuk vissza hogy irtani kéne minket :D ez azért elég durva. és sajnos a 90% ilyen, azt a 10%ot meg nehéz megtalálni
2011. júl. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
7%
Igen és ezért én szégyellem is magam, de nem kéne keverni az oláh cigányokat és a rumungró cigányokat sem... Persze ezt külsőleg nem lehet megállapítani...=)
2011. júl. 28. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!