Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti járnátok cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok cigány sráccal?

Figyelt kérdés
cigány vagyok de mindig is a magyar csajok jöttek be és az lenne a kérdésem a magyar csajok-hoz hogy nektek volt már cigány pasitok vagy van olyan cigány fiú aki,akik bejönek nektek???? (raszisták kíméljenek)
2011. júl. 28. 01:37
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
Így van!!!
2011. júl. 28. 05:35
 32/45 anonim ***** válasza:
62%
én nem járnék, mert a kéxem a gyengém
2011. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
én csak az olyan cigányokat utálom akik lopnak meg belekötnek valakibe ok nélkül.barátomba is van cigányvér csak nem látszik rajta.de baromira nem tud érdekelni amíg normális a környezetével nem érdekel milyen:"D
2011. júl. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Nálam az első hiba ott kezdődik hogy "magyarozol" ha mi cigányozunk akkor egyből rasszisták vagyunk de ti gondnélkül magyarozhattok az oké!

Másrészről meg milyen nyelvet beszélsz?Magyart!

Milyen állampolgárságod van?Magyar!

JHa beilleszkedsz a társadalomba nemlesz gond!

2011. júl. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Az ilyentől viszont kiráz a hideg!

2011. júl. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

„Vannak hülye rasszisták, de a többség azért nem kedveli a cigányokat, mert bunkók, buták, ölnek stb..”


És mert koszosak, primitívek, antiszociálisak, agresszívak, rosszindulatúak stb.


„De ezt nem csak a cigányok csinálják és ott sem mindegyik olyan.”


Kíváncsi lennék, hogy hány magyar tette fel arra az egész életét, hogy segélyből és bűnözésből éljen. Vagy hány magyar támad csoportosan gyengébb emberekre, vagy lopja el a rézvezetékeket, veszélyeztetve ezzel mások életét, vagy hány magyar tör be éjszaka a 90 éves öregasszony házába és vágja el a torkát 1000 forintért?

Komolyan szeretném tudni a pontos számot, hogy összehasonlíthassam a cigányok által elkövetett rémtettekhez.


De persze, ha ki merjük mondani a dolgokat, akkor rasszisták vagyunk igaz.

Ha egy cigány csak is kizárólag magyart támad meg, ver össze, rabol ki és gyilkol meg, akkor az nem etnikai alapon választja ki az áldozatát és akkor nem rasszista?


Az olyan magyar lányok, akik annyira hülyék, hogy cigánnyal álltak össze, később megbánják, mert a szeretett barátjuk rendszeresen összeveri őket – jó cigány szokáshoz híven – vagy egyenesen meg is öli őket. Persze erről senki sem beszél.


Mindenki maradjon a fajtájánál. Illetve fehér fehérrel. A kínaiak, négerek, cigányok felőlem keveredjenek és hozzanak létre még több korcs keveréket. Leszarom, de a fehéreket ne szennyezzék be.


Tudom, hogy soraim leverik a biztosítékot néhány liberális elmebeteg rajvédőnél és én leszek a csúf kirekesztő rasszista, aki lepontoznak, vagy egyenesen törlik a hozzászólását, de k.rvára nem érdekel.

2011. júl. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
62%
Én szerintem nem tudnék cigány sráccal járni, vagy legalábbis nagyon-nagyon bizonyítanod kellene hozzá.
2011. júl. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
:-)
2011. júl. 28. 12:38
 39/45 anonim ***** válasza:
88%

Jöjj már te is nekem ezzel a kibas.zott fehér felsőbrendűséggel, mindjárt besírok:DDD

Bár most elég primitíven fogalmaztam.

Annak ellenére, hogy fehérek vagyunk, nem voltunk képesek megoldani a rasszistás problémákat. Az eszünket atombombára meg egyéb szarságokra pazaroljuk. Míg mások éheznek, addig a sztárjaink rázzák a seggüket a kamerába stb... Nehogy már felsőbbrendűség, meg alsóbbrendűség legyen egy tetves bőrszín miatt. És igen, halottam már, hogy fehér gyerekek idős nénit halálra rúgtak. Tény, hogy nem annyiszor, de ott is van mocsok. Gondolom ezek a kérdések sem a cigányokra vonatkoznak, hogy az összes férfi g...i meg az összes lány k...va stb..

Persze, én is szívesebben vagyok egy olyan emberrel, aki magyar zászlót hord, mint egy cigánnyal, mert vannak előítéleteim, de az a zászlós ember is tud, rohadt görény lenni. Lehet még roszabb is.

A cigányok többségével az a baj, hogy a 0 körül van az EQ és IQ szintjük. Ezen lehetne változtatni...Csak egy kis diktatúra kell.:)

2011. júl. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
71%
Egyszer halottam, hogy egy nagy magy mánis ember azt túzte ki élet céljának, hogy a magyar fiataloknak szaporodni kell, ez a céljuk, hogy minél többen legyünk. Akkor sem tudtam, hogy sírjak vagy nevessek. Szóval csak azért d..jon minden fiatal magyar, hogy többen legyünk? OMG
2011. júl. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!