Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok ti járnátok cigány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok cigány sráccal?

Figyelt kérdés
cigány vagyok de mindig is a magyar csajok jöttek be és az lenne a kérdésem a magyar csajok-hoz hogy nektek volt már cigány pasitok vagy van olyan cigány fiú aki,akik bejönek nektek???? (raszisták kíméljenek)
2011. júl. 28. 01:37
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
56%
A neten lévő mocskos baromságonak nem kell hinni. Bár sajnos már én is tapasztaltam, hogy beszólogatnak nekem, mintha a hülye havarjuk lennék. A másik meg, hogy olyan szánalmas, olcsó trükökkel akarnak lopni, hogy néha hányni tudnék menni. Meg amikor rám mászik a 10-12 kis k..va. De akkoris vannak kivételek, el kell hinni. Én is inkább félek tőlük és nem vagyok kiváncsi a társaságukra. De attól még vannak normálisak. Nem kell beléjük rúgni. Kerülni meg akkor kell, ha már megismerted.
2011. júl. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:

igazából azt se tudtam, hogy több féle van.. :D

de pl. te is teljesen normálisnak tűnsz most írás alapján meg minden, de valószínűleg utcán rád se mernék nézni. így alapból ki van zárva az ismerkedés :D szóval hát ja..

2011. júl. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
És a Gábor cigány?:)
2011. júl. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:

Próbáljuk ki!

Csak a vicc kedvéért.

2011. júl. 28. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
71%

Tisztelet a Magyar népnek ezekért a kommentekért.

Cigány csaj vagyok és magyar a barátom.Mikor megismerkedtünk problémája volt azzal hogy én cigány vagyok,aztán észbe kapott és időközben kiderüt hogy több komoly és futó kaland után én lettem az első szerelme.

Na mármost Tisztességesen tanulok 4,5 az átlagom,normálisan élek és ezért befogadott a társadalom.Voltak olyan idő szakaim mikor én is az ő életüket éltem...nem tudtam viselkedni,loptam,csaltam és hazudtam.Már ez megváltozott,már nem lennék képes ellopni senkitől semmit,mert mi lenne ha engem lopnának meg??Tehát vannak rendesek is csak épp a Tv-ből a Hírekból kell tájékozódni és nem a valóságot megnézni.Üdv minden kedves rasszistának.UI:Utálom a fajtámat,mert undorítóan szánalmas retkes lopós emberek!!!

2011. júl. 28. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó vannak ilyenek de azért nem mindenki!
2011. júl. 28. 04:02
 27/45 anonim ***** válasza:
Igwn sajnos nem mindenki.Hidd el ha tehetnám a fél cigánságot megváltoztatnám,de ez sajnos lehetetlen...Ha megnéznek engem akkor én gizda büszke nő vagyok mert nem a francos kúltúra szerint élek mint ők.A szerelmemnek mondtam az elején hogy,én más vagyok mint a többi...ezt akkor nem értette de mára mikor szóva esik a téma mindig az a válasza hogy igen mára belátta hogy igazam volt.:):)
2011. júl. 28. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
45%
KAMU KÉRDÉS! Te nem vagy cigány.. a cigányok nem írnak helyesen..
2011. júl. 28. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Pedig igen
2011. júl. 28. 05:08
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Az értelmes cigányok képzeld tudnak helyesen írni.Lám,lám itt vagyok én is és,helyesen írok.Na erre varrjál gombot:)
2011. júl. 28. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!