Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lááányoook. Hogy írjak rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lááányoook. Hogy írjak rátok pl. facebook-on, ha nem is ismerlek de szívesen megismernélek, és jó "benyomást" akarok kelteni?

Figyelt kérdés
:D
2011. júl. 29. 02:09
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

nem, én nem ilyen vagyok..lehet h pont ezért nem érdeklek senkit.

"csinálhatsz bármit, úgyis kevés nekik...ők csak azt szeretik, aki velük folyton szemétkedik"

2011. júl. 29. 02:31
 12/19 anonim ***** válasza:
Szóval te vagy a megkeseredett srác, aki csak általánosítani tud.
2011. júl. 29. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
egen, mert mind ugyanolyan.........
2011. júl. 29. 02:36
 14/19 anonim ***** válasza:
Próbáltad már mindet? :)
2011. júl. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

bocs, de ismeretleneket nem veszek fel fac-ra.


És szerintem is gáz így ismerkedni S:

2011. júl. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha jól nézel ki, visszaírnak és visszajelölnek. Ha nem, nem. Nem számít, mit írsz.
2011. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ha többet pecázol több esélyed van kapásra. Neten meg ingyen van a csali, és sok a hal úgyhogy ezért kell sokat belógatni a kukacot :D Egyébként szerintem aki mindenkinek ír az sem úgy született, csak így több esélyt lát arra hogy alakuljon valami.
2011. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Ha nem ír rád, akkor írj neki egy olyant, amit itt írt is vki, hogy reméled nem gond, hogy bejelölted. Azért mondom, mert általában tényleg rád írnak, hogy ismeritek egymást, v vmi. Én is ráírtam a jelenlegi barátomra és hát egy percig sem bántam meg :D

Gáz nem gáz a facebook hozott össze életem első szerelmével és most nagyon boldog vagyok :D (Nem sikersztori akart lenni csak elmeséltem szóval csak bátran :D)

2011. júl. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Jelöld be és ha nem ír rád írj te hogy tetszik a képe vagy valami és h nagyon szép vagy stb.. De túl rámenősnek sem szabad lenni mert az el is ijesztheti. szóval ezután más témákról kezdj el beszélni (szabadidő, hobbi..) szerintem úgyis észreveszed már ennyiből hogy bejössz-e neki. és ha igen akkor már kialakul a dolog :)
2011. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!